Ugrás a tartalomra

Szabadon engedte a kutyáját, majd ütött, mikor ezt szóvá tették

Létrehozva
A Sátoraljaújhelyi Járási Ügyészség garázdaság vétsége miatt vádat emelt egy 53 éves férfival szemben.
Kép
Képünk csak illusztráció

A vádirat szerint a férfi 2020. június 11-én délben egy sátoraljaújhelyi négylakásos társasház közös udvarán szabadon engedte a kutyáját, amit az egyik lakó szóvá tett a vádlottnak. Az ittas állapotban lévő vádlott ezt rossz néven vette és felháborodásának hangot adva veszekedni kezdett a férfival. A szóváltás során a vádlott megpróbálta megütni a férfit, trágárul ordítozott. Végül a vádlott saját hozzátartozói léptek közbe, akiknek sikerült őt jobb belátásra bírniuk.

A megtámadott férfi a bántalmazás következtében nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. Az ügyészség vádiratában a büntetlen előéletű férfival szemben tárgyalás mellőzésével, büntetővégzés meghozatalára irányuló eljárásban próbára bocsátás intézkedés alkalmazására tett indítványt a Sátoraljaújhelyi Járásbíróságnak.

Ez is érdekelhet

Megújult a Gunyakúti kulcsosház
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Az Északerdő Zrt. a Téry Ödön Nemzeti Turistaház-fejlesztési Program keretében újította fel a Telkibánya melletti erdőségekben található Gunyakúti turistaházat.
Átadták Kelet-Magyarország legnagyobb akkumulátoros energiatárolóját
Borsod-Abaúj-ZemplénGazdaság
A MOL egy 40 megawattóra energiatárolási kapacitású villamosenergia-tároló rendszert épített fel Tiszaújvárosban, a MOL Petrolkémia területén.
Kerítésnek hajtott egy autó Kazincbarcikán
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A kazincbarcikai hivatásos tűzoltók áramtalanítják a járművet.
Három ember életét is megmenthetjük véradással
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Miskolcon kívül Bekecsen, Kazincbarcikán, Sárospatakon és Tokajban nyílik lehetőség véradásra a vármegyében március 30. és április 2. között.