Ugrás a tartalomra

Éjszakai munkavégzés Novajidránynál

Létrehozva
A Miskolc–Hidasnémeti vonalon Novajidrány állomáson december 1-jén éjjel 20 órától 6 óráig előre tervezett éjszakai karbantartást végeznek a vasúti pályán a pálya állapotának fenntartása, valamint a menetrend szerinti közlekedés javítása érdekében - írja közleményében a MÁV.

Az éjszakai munkavégzés miatt nem kell korlátozni a vonatforgalmat a karbantartások idejére.

A lakott területeken általában 10-20 percet tartózkodnak és okozhatnak zajt a karbantartást végző vasúti munkagépek. A zajterheléssel járó éjszakai munkavégzés miatt a lakosság megértését és türelmét kéri a vasúttársaság.
 

Ez is érdekelhet

Tűz ütött ki egy szobában
Borsod-Abaúj-ZemplénHavaria
Tűz keletkezett egy felújítás alatt álló ház egyik szobájában.
A vonaton hagyta a kutyáját, hogy megszabaduljon tőle
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A Szerencsi Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen állatkínzás vétsége miatt, aki, hogy megszabaduljon az általa gondozott kutyától, vasúti szerelvény kerékpárszállító kocsijában hagyta.
Hat edzőmeccset játszanak
Borsod-Abaúj-ZemplénSport
Labdarúgás: elkészült a DVTK NB II-es csapatának programja.
Borsodi szakasszal bővült az Országos Kéktúra nyomvonala
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Az ország egyik legszebb völgyén, a Szelce-völgyön halad át Jósvafő és Szelcepuszta között az Országos Kéktúra új útvonala.