Ugrás a tartalomra

Tíz útszakaszon futhatunk traffiba Borsodban

Létrehozva
Fokozott ellenőrzés: negyvennégy helyszínen álltak szolgálatba csütörtökön a vármegye útjain a rendőrség sebességmérő eszközei.

44 helyszínen állnak, illetve álltak ma szolgálatba sebességmérő eszközeink a vármegye 10 rendőrkapitányságát érintő útszakaszokon - jelezte Facebook oldalán a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrség.

A traffipaxok a közlekedés biztonságát szolgálják, továbbá a megváltozott út- és látási viszonyok változása   miatt fontos, hogy mindenki betartsa a sebességhatárokat - emelik ki a posztban, hangsúlyozva, hogy "közös érdekünk, hogy kiszűrjük a mások életét is veszélyeztető járművezetőket, hogy mindenki hazaérjen".

Ez is érdekelhet

Babák születtek a megyei kórházban.
Hármas ikrek születtek Miskolcon
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Hármas ikrek láttak napvilágot a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházban, a három kislány és édesanyjuk jól vannak.
Bodrogkisfalud feszt
Nyerj páros bérletet a BOLDOGkisfalud Fesztre!
Borsod-Abaúj-ZemplénKultúraSzabadidő
A BOLDOGkisfalud jegyjátékban június 10. és 23. között tíz darab páros, három napos fesztiválbérletet sorsolunk ki a megfejtést beküldők között.
A csíksomlyói búcsún a nemzet összetartozását élik át a zarándokok
Borsod-Abaúj-ZemplénEgyház
Pünkösdkor több ezer zarándok tapasztalja meg a magyarok lelki egységét az erdélyi Csíksomlyó Mária-kegyhelyén.
Három ember életét is megmenthetjük véradással - mutatjuk a jövő héten hol tehetjük meg
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Alsózsolcán, Miskolcon és Sárospatakon is lehetőség nyílik véradásra június 10. és 13. között.