Ugrás a tartalomra

Embert gázolt a vonat Sárospatak mellett

Létrehozva
A szerelvényen utazó csaknem ötven embernek a tűzoltók segítenek a biztonságos átszállásban.

Embert gázolt a Sátoraljaújhelyről Budapestre közlekedő InterCity vonat Sárospataknál - írja honlapján a katasztrófavédelem.

A beszámoló szerint a szerelvényen negyvenhatan utaztak. A sátoraljaújhelyi hivatásos tűzoltókat riasztották a helyszínre. "A raj az utasoknak biztonságosan átszállásában nyújt segítséget" tették hozzá.

Ez is érdekelhet

2026. május 09-én reggel barnamedve (Ursus arctos) észlelés történt az Aggteleki Nemzet Park déli részén, Égerszög település külterületén, egy szórón.
Figyelmeztetést adott ki az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Egy anyamedvét és a bocsát látta a természetvédelmi őr Borsodban.
rendőrök
Borsodi rendőrök mentették meg a bajba jutott apróságot
Borsod-Abaúj-Zemplén
Levélben köszönték meg a borsodi rendőrök segítségét.
Tiszaújvárosi robbanás: mindenki hazatérhetett a kórházból
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföldBaleset
Két dolgozó már a munkába is visszatért - közölte a Mol.