Ugrás a tartalomra

Légpuskával lőtt meg egy kutyát a brutális állatkínzó

Létrehozva
Állatkínzás kísérlete miatt indítottak eljárást a miskolci férfi ellen, aki Tiszabábolna külterületén követte el gonosz tettét.
Kép
Képünk illusztráció

A Mezőkövesdi Rendőrkapitányság indított eljárást állatkínzás kísérlete miatt a miskolci férfi ellen, aki a gyanú szerint Tiszabábolna külterületén légpuskával meglőtt egy kutyát - adta hírül közösségi oldalán a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság, hozzátéve, hogy a nyomozás még nem zárult le. 

Kép
Képünk illusztráció. Fotó: Pixabay

Az adatok szerint a lövés olyan sérülést okozhatott volna, amelytől az állat maradandó egészségkárosodást szenved, vagy akár el is pusztulhat - emelték ki.

Címkék

Ez is érdekelhet

Hídfelújítás miatt teljes útzár egy borsodi úton
Borsod-Abaúj-Zemplén
Várhatóan április 30-ig teljes útzár lesz érvényben az adott útszakaszon.
gitár NAV árverés
Kincsvadászat indul Borsodban: több mint ezer termék fillérekért a NAV online árverésén
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolc
Igazi tavaszi meglepetéssel rukkolt elő a Nemzeti Adó- és Vámhivatal: egy teljes áruház készlete kerül kalapács alá az online árverési felületén, és úgy tűnik, a kínálat láttán sokakban felébredhet a vadászszenvedély.
tűzoltás illusztráció napindító katasztrófavédelem
Tragédia: ketten vesztették életüket egy égő házban Borsodban
Borsod-Abaúj-ZemplénHavaria
Ketten meghaltak, miután kigyulladt szerda hajnalban egy ikerház egyik fele Sajókazán, a Május 1. utcában - közölte a katasztrófavédelem szerda reggel.
nádas égett tűz katasztrófavédelem
Lángra lobbant a borsodi nádas
Borsod-Abaúj-ZemplénHavaria
A tűz körülbelül húsz hektárnyi területet érintett.