Szerencséje volt autó utasainak, hiszen a személygépkocsi a saját kerekein állt meg, miután a 2515-ös úton, Harsány közelében az árokba borult. A járműben hárman utaztak, ki tudtak szállni, jelenleg a mentők vizsgálják őket. A miskolci hivatásos tűzoltók vonultak ki a balesethez, amelynek helyszínén forgalomkorlátozás lehet - tudtuk meg a BM Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság VÉSZ alkalmazásából.
Árokba hajtott egy autó Harsány közelében
Létrehozva
Árokba borult egy személyautó a 2515-ös úton, a kisgyőri elágazásnál. A mentők is a helyszínre siettek.
Ez is érdekelhet
Horror Mezőkeresztesen: nem ritkák a véres harcok a gólyáknál
Szétvert fejjel, súlyos sérülésekkel zuhant ki a fészekből két mezőkeresztesi kisgólya, miután egy idegen gólya rátámadt a fészekben lévő fiókákra. A szakértő szerint a gólyák közötti kíméletlen harcok nem ritkák, a mostani eset azonban kirívónak számít.
Citromsárgába borult Borsod
Figyelmeztető előrejelzést adtak ki Borsod-Abaúj-Zemplén területére kedd éjfélig.
AI-val manipulált fotókkal próbálta megtéveszteni a NAV-ot egy borsodi vállalkozó
Mesterséges intelligenciával, szerkesztőprogrammal manipulált fotókkal akarta kijátszani a NAV Borsod-Abaúj-Zemplén megyei munkatársait egy vállalkozó.
Baleset történt a 39-es főúton
Rátka és Mád között teljes szélességében lezárták az utat.