Ugrás a tartalomra

Kikapott a Vasút

Létrehozva
Labdarúgás, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei I. osztály, 19. forduló.
Kép
focilabda illusztráció. Fotó: magánarchívum
Fotó: magánarchívum

MVSC-Miskolc – Tállya RSE 2–3 (2–2)
Miskolc, MVSC sporttelep, 100 néző. V.: Füleki (Nagy G., Zádori).
MVSC-Miskolc: Sándor K. – Kiss P. (Molnár Z.), Szabados, Kele, Bedő, Kovács F. (Bánk), Kurucz Z. (Lőrincz), Sebők G., Csávás, Gönczi, Sebestyén D. Edző: Kurucz Gábor.
Tállya RSE: Tarr – Pecsenye, Török, Holló, Fazekas (Varga A.), Zsiga M., Ujvári (Kontra), Milik (Budai), Péter I., Tőkés, Varga M. Edző: Martis Ferenc.
Gólszerző: Csávás (2, egyet 11-esből), ill. Zsiga M. (2), Varga M.
Kiállítva: Gönczi (30.), ill. Holló (86.).
Jók: az egész csapat, ill. mindenki. 

Kurucz Gábor: – Sajnos a kiállítás nagyban befolyásolta a játék menetét. A 65 perc emberhátrányt majdnem elbírtuk. Nem érdemeltünk vereséget. Sajnálom a játékosaimat, nem ezt érdemelték. Egy csapatkapitány helyettesnek nem lehet ilyen felelőtlenül viselkednie. A pályánk alkalmatlan a játékra és elnézést a szurkolóktól, ugyanis nem a mi döntésünk ez a parkolási mizéria. Köszönjük a drukkolást.
Martis Ferenc: – Nem játszottunk jól, bár ezen a pályán szinte lehetetlen volt játszani. Viszont inkább játsszunk gyengébben és nyerjünk, nem úgy, mint a múlt héten, amikor jól játszottunk és kikaptunk.

Címkék

Kapcsolódó cikkek

Ez is érdekelhet

Azt akarta, hogy elvigyék a rendőrök – maga hívta a 112 segélyhívót
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék annak a vádlottnak az ügyében, aki a megállapított tényállás szerint 2025. október 12-én – egész napos italozást követően és élettársával való vita után – sajóvelezdi otthonából késő este felhívta a 112 segélyhívót, mert szerette volna, hogy elvigyék a rendőrök.
Aranyérmes a MEAFC
Borsod-Abaúj-ZemplénSport
Kosárlabda: a Miskolci Egyetem körcsarnokában rendezték a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei férfi felnőtt bajnokság helyosztó mérkőzéseit.
Több millió forintot zsebeltek be a kristállyal kereskedő dílerek, de elfogták őket
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék azoknak a vádlottaknak az ügyében, akikkel szemben kábítószer-kereskedelem bűntette és más bűncselekmények miatt indult büntetőeljárás.