Ugrás a tartalomra

Tetejére borult egy autó a 3-as főúton

Létrehozva
Aszaló és Csobád között egy sávon halad a forgalom. A helyszínre mentő is érkezett.
Kép
baleset mentő mentőautó sziréna
Képünk illusztráció egy mentőautó szirénájáról

Tetejére borult egy autó a 3-as főút, Aszalót és Csobádot összekötő szakaszán, a 208-as és 209-es kilométerszelvény között. Az encsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. A helyszínre mentő érkezett. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom - tudtuk meg a BM Országos Kataszrófavédelmi Főigazgatóság VÉSZ alkalmazásának híradásából. 

Ez is érdekelhet

2026. május 09-én reggel barnamedve (Ursus arctos) észlelés történt az Aggteleki Nemzet Park déli részén, Égerszög település külterületén, egy szórón.
Figyelmeztetést adott ki az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Egy anyamedvét és a bocsát látta a természetvédelmi őr Borsodban.
rendőrök
Borsodi rendőrök mentették meg a bajba jutott apróságot
Borsod-Abaúj-Zemplén
Levélben köszönték meg a borsodi rendőrök segítségét.
Tiszaújvárosi robbanás: mindenki hazatérhetett a kórházból
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföldBaleset
Két dolgozó már a munkába is visszatért - közölte a Mol.