Tetejére borult egy autó a 3-as főút, Aszalót és Csobádot összekötő szakaszán, a 208-as és 209-es kilométerszelvény között. Az encsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. A helyszínre mentő érkezett. Az érintett útszakaszon egy sávon halad a forgalom - tudtuk meg a BM Országos Kataszrófavédelmi Főigazgatóság VÉSZ alkalmazásának híradásából.
Tetejére borult egy autó a 3-as főúton
Létrehozva
Aszaló és Csobád között egy sávon halad a forgalom. A helyszínre mentő is érkezett.
Ez is érdekelhet
A szakmájukban kiváló borsodi diákokat díjazta a BOKIK - íme a névsor
Szakmai tudásukat ismerték el pénteken a BOKIK székházában.
Figyelmeztetést adott ki az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság
Egy anyamedvét és a bocsát látta a természetvédelmi őr Borsodban.
Borsodi rendőrök mentették meg a bajba jutott apróságot
Levélben köszönték meg a borsodi rendőrök segítségét.
Tiszaújvárosi robbanás: mindenki hazatérhetett a kórházból
Két dolgozó már a munkába is visszatért - közölte a Mol.