Ugrás a tartalomra

Hídfelújítás miatt teljes útzár egy borsodi úton

Létrehozva
Várhatóan április 30-ig teljes útzár lesz érvényben az adott útszakaszon.
Kép
Hídépítés miatt útzárra kell számítani. Fotó: Juhász Ákos (illusztráció)

A Magyar Közút Nonprofit Zrt. tájékoztatása szerint hídfelújítási munkálatok miatt 2026. március 19-én, csütörtökön 7 órától várhatóan 2026. április 30-ig teljes útzár lesz érvényben a 2523-as számú Putnok–Borsodbóta összekötő úton, a 7+270 kilométerszelvényben, a Mercse-patak felett átvezető hídnál.

Hozzátették, a lezárás ideje alatt az érintett hídtól délre található településrész közúti megközelítése Borsodbóta felől biztosított.

A korlátozással érintett útszakaszon közlekedőknek kerülő útvonal használata javasolt - írták.

A közlekedőknek érdemes indulás előtt tájékozódniuk az aktuális forgalmi helyzetről a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Útinform szolgálatánál, illetve a www.utinform.hu weboldalon.

Címkék

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Tiszadob Tiszába csúszott autó mentése. Fotó: Kelet-magyarországi Speciális Mentő Egyesület
A Tiszába csúszott egy autó Tiszadobnál
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A Tiszába csúszott és elmerült egy gépkocsi Tiszadob térségében, a pontonhíd mellett - közölte vasárnap honlapján a katasztrófavédelem.
Fotó: FKI
Leszakadt villanyvezetékek és ágak: egy autót maga alá temetett egy fa Borsodban
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcHavaria
Huszonhatszor volt szükség pénteken Borsod-Abaúj-Zemplén megyében a hivatásos tűzoltókra.
kőrispusztító bogár
Baj van: Borsodban is felbukkant a veszélyes kőrispusztító bogár
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföldGazdaságKörnyezet
Már nemcsak csapdában, hanem fertőzött fában is megtalálták a kőrisrontó karcsúdíszbogarat Borsod-Abaúj-Zemplénben.
véradás
Akár három ember életét is megmenthetjük véradással a jövő héten
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Miskolcon kívül Arnóton, Füzérkomlóson és Ináncson nyílik lehetőség véradásra augusztus 10. és 14. között.