Tűz keletkezett egy száz négyzetméteres családi házban Ózdon, a Center úton április 14-én, szerdán. Az épület három helyisége égett. Az ózdi hivatásos tűzoltók két vízsugárral eloltották a lágokat. A helyszínre mentő is érkezett. A raj az utómunkálatokat végzi - tudtuk meg a BM Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság VÉSZ alkalmazásának híradásából.
Kigyulladt egy családi ház Ózdon
Létrehozva
A Center útra riasztották a tűzoltókat.
Ez is érdekelhet
Egy tanösvény minden hétre – a Kilátóban a bükki túraútvonalak nyomában
A Kilátó vendége Bíró Tibor, a Bükki Nemzeti Park Igazgatóság ökoturisztikai és környezeti nevelési osztályvezetője, aki a Bükk ismert és kevésbé ismert arcát mutatja be.
Horror Mezőkeresztesen: nem ritkák a véres harcok a gólyáknál
Szétvert fejjel, súlyos sérülésekkel zuhant ki a fészekből két mezőkeresztesi kisgólya, miután egy idegen gólya rátámadt a fészekben lévő fiókákra. A szakértő szerint a gólyák közötti kíméletlen harcok nem ritkák, a mostani eset azonban kirívónak számít.
Citromsárgába borult Borsod
Figyelmeztető előrejelzést adtak ki Borsod-Abaúj-Zemplén területére kedd éjfélig.
AI-val manipulált fotókkal próbálta megtéveszteni a NAV-ot egy borsodi vállalkozó
Mesterséges intelligenciával, szerkesztőprogrammal manipulált fotókkal akarta kijátszani a NAV Borsod-Abaúj-Zemplén megyei munkatársait egy vállalkozó.