Ugrás a tartalomra

Tyúkolba zárták a "szárnyas fejvadászt"

Létrehozva
Nem mindennapi elfogás történt Mezőzomboron: tyúkolba csukták a tetten ért tolvajt.
Kép

Egy férfi késő este úgy gondolta, hogy egy tyúkudvarból hazavisz néhány szárnyast egy baromfiudvarból. A "szárnyas fejvadász" terve azonban teljesen másként alakult… - olvasható a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság közösségi oldalán

A ház tulajdonosa tetten érte a hívatlan lókötőt, azaz tyúkkötőt, és bezárta a tyúkólba, amíg a rendőrök meg nem érkeztek. A Szerencsi Rendőrkapitányság munkatársai a helyszínen elfogták a férfit - adták hírül. 

Az ügyben lopás kísérlete miatt indult eljárás - tették hozzá. 

Ha bűncselekményt észlel, vagy annak gyanúja merül fel, értesítse a rendőrséget a 112-es segélyhívó számon - kérték. 

Ez is érdekelhet

véradás
Akár három ember életét is megmenthetjük véradással
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
Miskolcon kívül Kazincbarcikán, Mezőkeresztesen, Pácinban, Sajóvámoson, Tolcsván és Vámosújfaluban nyílik lehetőség véradásra a megyében július 13. és 17. között.
Késeléssé, köpködéssé fajult a családi vita
Borsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség vádat emelt egy férfi ellen emberölés bűntettének kísérlete miatt, aki családi konfliktus után megkéselte sógorát.
Képgaléria
Zarándoklat a mocsolyástelepi Szűzanyához
Új zarándokhely születik Miskolctól nem messze
Borsod-Abaúj-ZemplénEgyház
Hagyományteremtő céllal először indult gyalogos zarándoklat a mocsolyástelepi gyógyító Szűzanyához, Sarlós Boldogasszony ünnepéhez kapcsolódóan. Kollégánk, aki a zarándokok között volt, személyes élményeit is megosztja olvasóinkkal.
Az aszály miatt kevesebb gabonát arattak idén
Borsod-Abaúj-ZemplénBelföldGazdaságKörnyezet
A néhány éve jellemző extrém nyári kánikula és aszály miatt hamarabb kezdődik az aratás és csökkennek a hozamok, megmutatjuk idén mennyivel.