A nyomozás adatai szerint a gyanúsított 2019. január 7-én 7 óra 30 perckor Miskolcon, a Hősök terén nemi vágya kielégítése érdekében a járókelők felé fordulva mutogatta magát. A rendőrök a férfit a helyszínen elfogták és előállítása után gyanúsítottként hallgatták ki. A nyomozás vizsgálati szakaszában az Miskolci Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.
A Hősök terén mutogatta magát
Létrehozva
Szeméremsértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság L. Zoltán 40 éves helyi lakossal szemben.
Ez is érdekelhet
Lövöldözés volt New Yorkban a bajnoki győzelmet ünneplő tömegben
Többeket letartóztattak New York belvárosában, ahol lövöldözés volt a New York Knicks férfi kosárlabdacsapatának NBA-győzelmét ünneplő tömegben szombaton éjszaka.
Egy betöréssorozat tragikus vége
A Hernádkakon élő tolvaj még adománygyűjtőládákból is lopott.
Halálos balesetet okoztak az elszökött lovak a borsodi úton
A borsodi telephelyről három ló kiszökött, a 26-os számú főúton személyautóval ütközve halálos balesetet okoztak.
Emberölés előkészülete miatt került letartóztatásba a fiatalkorú
A Miskolci Járásbíróság elrendelte annak a fiatalkorúnak a letartóztatását, akivel szemben emberölés előkészületének és személyi szabadság megsértésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.