Ugrás a tartalomra

Megszólalt a brutálisan összevert miskolci nő

Létrehozva
Néhány héttel ezelőtt egy miskolci hír sokkolta a közösségi médiában a magyar embereket: egy miskolci nőt párja úgy bántalmazott, hogy az áldozat kis híján életét veszítette. Orosz Bernadett a napokban – Varga Andreával, Miskolc alpolgármesterével – nyilatkozott a Miskolc Televíziónak.
Kép

A közel 20 perces beszélgetésben – amit hétfő este a Híradót követően, 18:30-tól láthatnak az érdeklődők a Miskolc Televízióban – szó esik egyebek mellett arról, jelenleg hol tart Bernadett ügye, mi miatt lépett a széles nyilvánosság elé, miért kérte a miskolci városvezetés segítségét – és az miben tud neki segíteni.

A beszélgetésben elhangzik: ez nem egy egyedi eset volt, többeket érinthet, éppen ezért kell odafigyelnünk egymásra, fel kell tárni a rendszerszintű problémákat.

Viszont – hívták fel a figyelmet – pusztán azzal, hogy beszélgetünk róla, nem következik be alapvető változás, azt majd a társadalom fogja „generálni”. Ehhez azonban az kell, hogy feltárják, hol és milyen módon lehet segíteni, hol vannak hiányosságok a rendszerben.

Az esetről bővebben ITT írtunk.

Ez is érdekelhet

tűz miskolc lakás tűzoltó
Bosszúból felgyújtotta albérletét a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Vádat emelt a Miskolci Járási Ügyészség közveszélyokozás bűntette miatt az ellen a férfi ellen, aki haragjában felgyújtotta a Miskolcon bérelt lakását, ezzel a társasház lakóinak életét és testi épségét is veszélybe sodorta.
Letartóztatásban a borsodi késelés gyanúsítottja
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járásbíróság egy hónapra elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, akit a múlt hétvégén történt prügyi késelés miatt emberölés kísérletével gyanúsítanak.
Jogerős döntés született a sokakat felháborító kutyás ügyben
BűnügyMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Jogerős büntetővégzés született annak a férfinak az ügyében, aki egy kutyát egyszerűen a vonaton hagyott, majd Szerencs állomáson leszállt, esze ágában sem volt visszatérni érte.
Talált pénztárca miatt került bajba a miskolci férfi
BűnügyMiskolc
Nem minden került vissza az elveszett pénztárcából. Vádemelést javasol a miskolci rendőrség.