Ugrás a tartalomra

Kalivoda Attilát keresik

Létrehozva
A rendőrök a lakosság segítségét kérik egy mezőnyárádi férfi megtalálásához.
Kép

A Mezőkövesdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya körözési eljárást folytat Kalivoda Attila 48 éves, mezőnyárádi lakos eltűnése ügyében.
A férfi eltűnését  január 23-án jelentették be a rendőrségen. A 48 éves férfi 2019 áprilisában ismeretlen helyre – vélhetőleg külföldre – távozott, tartózkodási helye azóta ismeretlen, a felkutatására tett rendőri intézkedések ez idáig nem vezettek eredményre.
Kalivoda Attila megközelítőleg 185 centiméter magas, körülbelül 100 kilogramm testsúlyú, haja rövid és barna színű.
A Mezőkövesdi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik a képen látható személy hollétével kapcsolatban, hívja a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-46/514-506-os telefonszámon. Továbbá a 107-es vagy 112-es központi segélyhívó telefonszámok a nap 24 órájában fogadják a bejelentők hívásait. A névtelenség megőrzése mellett is tehetnek bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán.
 

Ez is érdekelhet

Közel hárommillió forintot csaltak ki egy miskolci idős asszonytól ezzel a módszerrel
BűnügyMiskolc
Letartóztatta a Miskolci Járásbíróság azt a román állampolgárságú férfit, aki a gyanú szerint egy társával együtt csaknem hárommillió forinttal károsított meg egy idős miskolci asszonyt.
csaló pénz
„A fia balesetet okozott. Három millió forintért kiengedik” – két óra alatt elfogták a csalót
BűnügyMiskolc
Ezzel a két mondattal csaltak ki több mint hárommillió forint értékű készpénzt és ékszert egy 82 éves miskolci nőtől.
Elkábította és kirabolta a társkeresőn megismert sértettet
BűnügyBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Elrendelték a férfi letartóztatását.