Ugrás a tartalomra

Megölte gyermekét egy nő Tiszakécskén

Létrehozva
Megölte újszülött gyermekét egy nő Tiszakécskén - közölte a rendőrség a honlapján.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a tiszakécskei rendőrőrsön hétfőn délelőtt tett bejelentést egy férfi arról, hogy egy helyi nő egy héttel korábban egy halott csecsemőt rejtett el saját udvarában. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 27 éves nő március 24-én tiszakécskei otthonában eltitkolt terhességéből gyermeket szült, majd az élve született csecsemő légútjait lezárta, aki ennek következtében meghalt.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a nőt emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, őrizetbe vették, és előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására - írta a rendőrség.

Ez is érdekelhet

Bagolyvár
Diósgyőrben garázdálkodott, ismeri?
BűnügyMiskolc
A miskolci rendőrök ismeretlen tettes azonosításához kérik az állampolgárok segítségét.
Lövöldözés volt New Yorkban a bajnoki győzelmet ünneplő tömegben
BűnügySportVilág
Többeket letartóztattak New York belvárosában, ahol lövöldözés volt a New York Knicks férfi kosárlabdacsapatának NBA-győzelmét ünneplő tömegben szombaton éjszaka.
Egy betöréssorozat tragikus vége
BűnügyBorsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A Hernádkakon élő tolvaj még adománygyűjtőládákból is lopott.
lovak 26-os
Halálos balesetet okoztak az elszökött lovak a borsodi úton
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A borsodi telephelyről három ló kiszökött, a 26-os számú főúton személyautóval ütközve halálos balesetet okoztak.