Ugrás a tartalomra

Elfogták a miskolci támadót

Létrehozva
Szemtanúk siettek egy nő segítségre, többek között leintették a közelben járőrözö rendőröket is, akik azonosították majd elfogták azt a férfit, aki rátámadt egy nőre Miskolcon. 

Rablás bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 29 éves bükkaranyosi férfival szemben. A gyanúsított 2023. július 2-án 22 óra 30 perc körül Miskolcon, az Újgyőri főtéren a villamosmegállóban rátámadt egy 59 éves nőre, akitől megpróbálta elvenni a kezében tartott mobiltelefonját - írja a police.hu. A sértett nem engedte ki a kezéből az eszközt, a férfi pedig a sértett védelmére sietők miatt elmenekült a helyszínről. A szemtanúk a közelben járőröző rendőrök segítségét kérték, akik a kapott adatok és információk alapján a helyszín közelében azonosították, majd elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit - számol be a rendőrségi portál.

A Miskolci Rendőrkapitányság az őrizetbe vett támadóval szemben előterjesztést tett letartóztatásának ügyészi indítványozására.

Ez is érdekelhet

Egy betöréssorozat tragikus vége
BűnügyBorsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A Hernádkakon élő tolvaj még adománygyűjtőládákból is lopott.
lovak 26-os
Halálos balesetet okoztak az elszökött lovak a borsodi úton
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A borsodi telephelyről három ló kiszökött, a 26-os számú főúton személyautóval ütközve halálos balesetet okoztak.
Emberölés előkészülete miatt került letartóztatásba a fiatalkorú
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járásbíróság elrendelte annak a fiatalkorúnak a letartóztatását, akivel szemben emberölés előkészületének és személyi szabadság megsértésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Erőszakkal akadályozta jogszerű eljárásukban a mentősöket
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott az Ózdi Járásbíróság annak a férfinak az ügyében, aki erőszakkal akadályozta jogszerű eljárásukban a mentősöket Ózdon.