Ugrás a tartalomra

Fegyverrel vetett véget az életének egy férfi Miskolcon - FRISSÍTVE

Létrehozva
Családi veszekedéshez hívták a rendőröket, akik kiérkezve egy durranást hallottak.
Kép
Képforrás: Miskolcon hallottam csoport

"Miskolcon a Petőfi Sándor utca város felőli oldala teljesen lezárva. A bevetési egység már kint van. Minden rendőr golyóálló mellényben van" - írták az egyik miskolci tematikájú Facebook csoportban.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint családi veszekedéshez hívták ki a rendőrséget. Egy házaspár között alakult ki konfliktus, a bejelentő az egyik hozzátartozó volt, aki felhívta a rendőrök figyelmét, hogy a férjnél akár fegyver is lehet. Erre tekintettel a TEK is a helyszínre érkezett, ahol egy nagy durranásra lettek figyelmesek. Behatoltak az épületbe, de ekkor már csak az öngyilkosság tényét tudták megállapítani: a férfi saját kezével vetett véget az életének.

Címlapkép: Juhász Ákos

Ez is érdekelhet

Egy betöréssorozat tragikus vége
BűnügyBorsod-Abaúj-ZemplénBűnügy
A Hernádkakon élő tolvaj még adománygyűjtőládákból is lopott.
lovak 26-os
Halálos balesetet okoztak az elszökött lovak a borsodi úton
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A borsodi telephelyről három ló kiszökött, a 26-os számú főúton személyautóval ütközve halálos balesetet okoztak.
Emberölés előkészülete miatt került letartóztatásba a fiatalkorú
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járásbíróság elrendelte annak a fiatalkorúnak a letartóztatását, akivel szemben emberölés előkészületének és személyi szabadság megsértésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Erőszakkal akadályozta jogszerű eljárásukban a mentősöket
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott az Ózdi Járásbíróság annak a férfinak az ügyében, aki erőszakkal akadályozta jogszerű eljárásukban a mentősöket Ózdon.