Ugrás a tartalomra

Rövid időn belül letartóztatták a támadókat

Létrehozva
Hárman támadták rá egy férfira Miskolcon. A rendőrök rövid idő alatt azonosították, majd elfogták a rablókat.

Csoportosan elkövetett rablás miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság két férfival és fiatalkorú társukkal szemben - tudatta a rendőrség közleményében. A gyanúsítottak július 12-én Miskolcon, a Szentgyörgy úton leszólítottak egy fiatalembert, hogy pénzt követeljenek tőle. A sértett próbált elfutni az útonállók elől, akik azonban utolérték, bántalmazták őt, majd erőszakkal elvették az értékeit. A támadók ezt követően elmenekültek.

A bejelentést követően a rendőrök rövid idő alatt azonosították, elfogták, majd előállították a támadókat.

A Miskolci Rendőrkapitányság az őrizetbe vett elkövetőkkel szemben előterjesztést tett letartóztatásukra is, amit a bíróság elrendelt. 

Ez is érdekelhet

miskolci nő csalás ChatGPT
Évekig tartó titok derült ki: nem ez a miskolci nő kapja az év édesanyja díjat
BűnügyMiskolcBelföld
Egy miskolci nő éveken át visszaélt a külföldön élő lánya banki adataival.
Mielőtt börtönbe ment még rabolt
BűnügyMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen rablás bűntette és más bűncselekmények miatt, aki úgy akart pénzt szerezni, hogy az utcán sétáló nő karjáról lerántotta a táskáját.
MINap Online | miskolci hírforrás
Mielőtt börtönbe ment még rabolt
BűnügyMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen rablás bűntette és más bűncselekmények miatt, aki úgy akart pénzt szerezni, hogy az utcán sétáló nő karjáról lerántotta a táskáját.
Kifosztották az ittas sértettet, felfüggesztett szabadságvesztést kaptak
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Miskolci Járásbíróság azoknak a fiatalkorú vádlottaknak az ügyében, akik bár szívességből hazavitték az ittas sértettet, „cserébe” majdnem 13 millió forintjával, több mint 200 dollárjával és gépkocsi nyereménybetéteivel távoztak.