Ugrás a tartalomra

Közel 700 ezer forint értékben lopott szerszámokat

Létrehozva
A rendőrök elfogták a betörőt és visszajuttatták a nagy értékű szerszámkészletet jogos, sárospataki tulajdonosának.
Kép
Fotók: vármegyei rendőr-főkapitányság Facebook

Egy férfi felújítás alatt álló ingatlanba tört be éjszaka Sárospatakon. A tettes a kerítést leszerelte, majd az udvaron keresztül hozzáfért a ház bejárati ajtajához, amit kifeszített. A betörő több értékes kézi szerszámot, köztük kisebb és nagyobb ütvefúrót, fúró szárakat, valamint csiszoló gépet lopott el, melyek összértéke 677 ezer forint. A tulajdonos reggel értesült az esetről, amikor ismerőse jelezte neki, hogy az ingatlan bejárati ajtaja nyitva van - adta hírül közösségi oldalán a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság. 

lopott szerszámok

A nyomok és a kamerafelvételek alapján a rendőrök beazonosították és Vajdácskán elfogták a gyanúsítottat, aki beismerte a bűncselekményt. A lopott szerszámokat egy elhagyatott ingatlanban találták meg, és hiánytalanul visszajuttatták a tulajdonosnak - tudatták. 

(Külső borítóképünk illusztráció)
 

 

Ez is érdekelhet

Szabadnapon is szolgálnak
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Egy körözött férfit fogott el szabadidejében az Ózdi Rendőrkapitányság körzeti megbízottja.
Káddal védte unokáját a miskolci nagymama – vádat emeltek a férfi ellen
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
A Miskolci Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen, aki előbb bántalmazta élettársát, majd annak védelmére siető nagymamáját is meg akarta ütni. Az idős asszony egy műanyag káddal próbálta megvédeni magát és unokáját – a dulakodás közben azonban megsérült.
Hagyta megfagyni barátját, hét évet kapott a férfi
BűnügyMiskolc
Az ítélet nem jogerős.
Fegyverrel megöléssel fenyegetőzött egy férfi Borsodban
Bűnügy
A Kazincbarcikai Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen fegyveresen elkövetett garázdaság bűntette miatt, miután riasztófegyverrel egy fiatalkorú fiú irányába lőtt, miközben megöléssel fenyegette a családját.