Ugrás a tartalomra

Árad a Sajó és a Tisza, utakat kellett lezárni megyeszerte

Létrehozva
Egyes szakaszokon szünetel a kompátkelés, és utakat zártak le a Tisza és a Sajó áradása miatt – közölte az Útinform vasárnap a honlapján.

A közlemény szerint a Tisza felső szakaszán, Balsa és Kenézlő, Tímár és Zalkod, Tiszatardos és Tiszalök, Tiszadob és Tiszalúc, Tiszacsege és Ároktő, valamint a folyó középső szakaszán, Nagyrév és Tiszabög között nincs kompközlekedés.

A Sajó áradása miatt Borsod-Abaúj-Zemplén megyében vannak útlezárások: nem járható a 35-ös főút felől a Kesznyétenre vezető út, így Tiszaújvárosba csak 40 kilométeres kerülővel, a Kiscsécs-Köröm-Bőcs-Sajólád-Muhi-Nagycsécs-Tiszaújváros útvonalon lehet eljutni, és lezárták a 26-os főútról a Sajókazára vezető utat is - olvasható a közleményben.

(A külső kép illusztráció)

Ez is érdekelhet

Oda kell állni a kiszolgáltatottak oldalára
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
Miskolcon folytatta országjárását a Demokratikus Koalíció elnöke csütörtökön. Dobrev Klára a Tudomány és Technika Házában arról beszélt, hogy nem királyt akarnak váltani, hanem a királyságot döntenék meg.
Megváltozik a forgalmi rend a Hunyadi János utcában. Fotó: Google Maps
Figyelem! Útlezárások és forgalmi változások pénteken Miskolcon
MiskolcÉletmódEgészségSzabadidő
A Miskolci Egészségnap idején lezárások lesznek és megváltozik a forgalmi rend Miskolcon, a Hunyadi János utcában pénteken.
Képgaléria
Drónnal a Bábonyibércen. Fotó: Juhász Ákos
Drónt is bevetettek a Bábonyibércen
Miskolc
Romos épületek, elhagyott járművek és nagy mennyiségű illegálisan lerakott hulladék – ezek a problémák indokolták az újabb rendészeti akciót Miskolcon, a Bábonyibérc soron.
Megújul a Mindszenti temető kápolnája
MiskolcEgyház
Teljes körű felújításon és restauráláson esik át a régóta rossz állapotban lévő temetőkápolna, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásából és más egyházi forrásból.