Ugrás a tartalomra

Átmenetileg áthelyeztek egy buszmegállót a Szentpéteri kapuban

Létrehozva
A Levente vezér utcai megálló körülbelül tíz méterrel arrébb, a Bosch/Repülőtér irányba lesz megtalálható. 

Hétfő óta a külső forgalmisáv lezárása miattátmenetileg új helyen található meg a Levente Vezér utcai buszmegálló – írja közleményében a Miskolc Városi Közlekedési (MVK) Zrt.
Az új megállóhely az eredeti megállótól körülbelül 10 méter távolságra a Bosch/Repülőtér végállomás irányába van kijelölve. A változás a 12-es, 14-es, 20-as, 36-os, 54-es, 12G-s és a 14G-s járatok utasait érinti.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Szalamanderen búcsúztak a végzős egyetemisták
Fáklyafényben búcsúztak az alma matertől a végzős egyetemisták
MiskolcOktatás
Van egy este minden évben, amikor Miskolc egy kicsit más arcát mutatja. Amikor a város utcáin fáklyák fénye lobban fel, régi diáknóták csendülnek fel, és a végzős hallgatók egy különleges hagyomány részeként búcsút vesznek egy életükre meghatározó időszaktól. Ez a szalamander.
Vízosztás
Ivóvízosztással és párakapukkal segít a miskolci önkormányzat
Miskolc
Nyakunkon a harmadfokú hőségriasztás.
Tovább fokozódik a kánikula
Miskolc
Ma meleg, holnap nagyon meleg lesz.
Forgalomkorlátozásokra, sávszűkítésekre kell számítani
Miskolc
Közlekedési információk Miskolcról csütörtök reggel.