Az utolsó pillanatokban szerezte meg a győzelmet a DVTK

2021. április 21. szerda 19:48
Hazai pályán fogadta a tabella második helyén álló Puskás Akadémiát a DVTK labdarúgócsapata szerdán.
Képgalériánk a győztes meccsről. | Fotó: Juhász Ákos

Az OTP Bank Liga 30. fordulójában az első félidőben több nagy helyzetet is kialakított a DVTK a PAFC ellen, amiből Gheorghe Grozav egyet értékesített is. A második játékrészben Urblík élete góljával egyenlítettek a vendégek, majd mindkét csapat győzelemre játszott, a kapuk felváltva forogtak veszélyben. A csattanó a DVTK-é lett, közvetlenül a lefújás előtt Molnár Gábor szerezte meg a győztes gólt.

OTP Bank Liga 30. forduló, eredmény:

Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia FC 2-1 (1-0)
DVTK: Malenica - Polgár, Milović, Soldo, Pikk -  Max, Grozav - Grgić, Suljić, Roshi - Vaněček. Vezetőedző: Zoran Zekić.
PAFC: Tóth B. - Nunes, Meißner, Spandler, Deutsch L. -  Urblík, van Nieff - Slagveer, Knežević, Kiss T. - Plšek. Vezetőedző: Hornyák Zsolt.

Csere: van Nieff helyett Géresi a 34., Vaněček helyett Dražić és Roshi helyett Márkvárt a 72., Plšek helyett Corbu a 78., Max helyett Szűcs K., Suljić helyett Molnár G. és Grgić helyett Ivanovski mind a 83. percben.
Sárga lap: Suljić a 29., Slagveer az 53., Urblík a 67., Vaněček a 68., Soldo a 86., Meißner a 90. percben.
Gólszerző: Grozav (1-0) a 22., Urblík (1-1) a 75., Molnár G. (2-1) a 90+4. percben.