Ugrás a tartalomra

Csokigyűjtő akciót indít az MVK

Létrehozva
Az adakozó kedvű miskolciak is segíthetnek megtölteni csokival a Mikulás zsákját a rászoruló gyermekek számára.

November 11. és november 14. között gyűjtik az édességet, hogy a ZSÓFI-ReményVár Egyesületen keresztül minél több csomag kerülhessen a Mikulás puttonyába, és jusson el rászoruló, nélkülözésben élő gyermekek számára.

A táblás és szelet csokoládékat a fent említett intervallumban várják az MVK Zrt. Ügyfélszolgálati Irodájában a Szemere Bertalan u. 5. szám alatt, nyitvatartási időben.

Nyitvatartás:

Hétfő, Kedd, Csütörtök: 8:00 – 15:30

Szerda: 8:00 – 17:30

Péntek: 8:00 – 13:30

Szombat, Vasárnap, Ünnepnap: ZÁRVA

Ez is érdekelhet

Hétfői közlekedési információk Miskolcról
MiskolcKörnyezet
A Miskolci Városgazda tájékoztatása szerint május 4-től újabb szakasszal folytatódik Miskolcon az útfelújítási program, amelynek keretében megkezdődik az Avas főútjának teljes körű felújítása.
napindito avas virágzás
Napos, nyárias idővel indul a hét
MiskolcKörnyezet
Hétfőn napos, nyárias idő várható a térségben, legfeljebb vékonyfelhők jelenhetnek meg az égen. Esni nem fog.
Kikaptak a lányok
MiskolcSport
Röplabda: női NB I Liga, az 5. helyért, 2. mérkőzés: vendégsiker született.
Győztek a Farkasok
MiskolcSport
Kosárlabda: NB I/B férfi, Piros csoport, rájátszás, 2. forduló, 1. mérkőzés: két pont döntött a hazaiak javára.