Ugrás a tartalomra

Díjat kapott a Györgytea miskolci boltja

Létrehozva
Hangulat, berendezés, barátságos fizetési lehetőségek, szakértő kiszolgálás – többek között ezen szempontokat értékeli a Visa Boltok Boltja verseny, amelynek legfrissebb díjazottja a Györgytea miskolci boltja.
Kép
Fotók: Györgytea

A Visa Boltok Boltja 2023 márciusában a gyógyteákat forgalmazó Györgytea miskolci boltjának ítélte oda a rangos elismerést – közölte szerkesztőségünkkel a cég.  Mint azt írják: a verseny szervezői szerint az üzlet nagyszerűen egyesíti a klasszikus patikák és a modern kiskereskedelmi boltok hangulatát. Egyedi, kiemelkedő színvonalú a design és magas minőségű, természetességet közvetítő a berendezés. A kiadványokat és prospektusokat kényelmes fotelekben tanulmányozhatja a vásárló, miközben megkóstolhat „Egy korty egészség”-et, ami az éppen aktuális tea ajánlatuk.

Kép

A megtisztelő díjat Lopes-Szabó Zsuzsa, a Györgytea ügyvezetője vette át, a miskolci kollégákkal együtt. „Nagyon büszkék vagyunk a miskolci boltunkra és a nekünk ítélt díjra. Jó érzés, hogy az a nagy körültekintés és igényesség, amivel a boltjainkat kialakítjuk és berendezzük, másoknak is tetszetős és értékes” – mondta az ügyvezető.
Lopes-Szabó Zsuzsa azt is kiemelte, hogy a Györgytea boltjaiban a teakóstolás mellett képzett szaktanácsadó kollégák is várják a vevőket ingyenes tanácsadással.  „Az itt dolgozó kollégák többsége még Gyuri bácsitól tanulta a fitoterápia alapjait és azóta is rendszeresen továbbképzéseken vesznek részt, folyamatosan fejlesztve tudásukat. Bármilyen kérdéssel szívesen állnak a betérők rendelkezésére.” 

A Magyarországon 2022-ben indult Visa Boltok Boltja verseny célja, hogy inspirálja a kis- és középvállalkozókat, bemutassa a legjobb üzleti gyakorlatokat, és elismerje a helyi vállalkozások eredményeit.  A versenyben minden hónapban hirdetnek nyertest.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
fotó: Mocsári László
Újra felpörögtek a kerekek a TTH-ban
MiskolcSzabadidő
A Miskolci Kisautó Börzére a kincskeresőket, gyűjtőket, érdeklődőket, családokat és baráti társaságokat is vártak szombaton.
Képgaléria
fotó: Mocsári László
Plusz székeket is kellett hozni
MiskolcVéleménySzabadidő
Nagyon sokan szerették volna kipróbálni hímes tojások festését szombaton, így azok is eljöttek, akik tartalékban regisztráltak a Felvidék Ház programjára. A hangulat még így is családias volt.
Két kiváló díjazottra is büszke lehet Miskolc
MiskolcKultúra
A március 15-i nemzeti ünnep alkalmából két Miskolchoz kötődő, jól ismert művészt tűntettek ki.
Képgaléria
Március 15-ei megemlékezés a Szent István téren
Hollósy András: legyen ez a nap a bátorság és az egység ünnepe
Miskolc
A miskolci ünnepségsorozat szombat délben a Szent István téren folytatódott, ahol kulturális műsorral, valamint ünnepi beszédekkel emlékeztek meg az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 178 éves évfordulójáról.