A DVTK győzött Pakson az OTP Bank Liga 12. fordulójában. A mérkőzés elején Elton Acolatse góljával a Diósgyőr gyorsan megszerezte a vezetést, amit a hazaiak egy távoli bombával egyenlítettek ki. Azonban ez sem szegte a piros-fehérek kedvét, és egy újabb szép támadás végén Bright Edomwonyi góljával újra előnybe, majd Jurek Gábor pontos lövésével kétgólos előnybe kerültek. A mozgalmas játékrész végén a hazaiak szépítettek még. A szünet után a hazaiak próbáltak egyenlíteni, a Testgyakorlók az ellentámadásokra építettek, és Siniša Saničanin értékesített egy ziccert. A hazaiak fejeltek egy gólt. de a DVTK elvitte mind a három pontot - írja a dvtk.eu a mérkőzésről. Bővebben ITT olvashatnak a meccsről.
A DVTK gólgazdag meccsen húzta be a három pontot Pakson
Létrehozva
A Diósgyőr hamar megszerezte a vezetést.
Ez is érdekelhet
Első tesztmeccsét játssza a DVTK
Június 15-én kezdte az alapozást a piros-fehérek NB II-es labdarúgócsapata, amely szombaton már pályára lép.
Guzi Blanka döntős
Bejutott a budapesti Világkupa fináléjába a DVTK olimpiai negyedik helyezett klasszisa.
Diósgyőri sportolókat jutalmaztak
Gál Nikolettet és Földi Bencét is az Év Sportolójának választotta a Magyar Hallássérültek Sportszövetsége.