Ugrás a tartalomra

Egy fesztivál mind fölött: Minden idők legnagyobb Kocsonyafesztiválja lesz a februári

Létrehozva
Február 14-16. között minden út Miskolcra vezet majd, ahol az eddigi legnagyobb és legizgalmasabb Kocsonyafesztivál várja a vendégeit.

Az eseményt, amely minden korábbi Kocsonyafesztivált felülmúl, az eddigi legnagyobb területen, Miskolc belvárosában, a Városházától a Centrumig rendezik majd meg. Ám nem csak méretében, de a programkínálat tekintetében is kiemelkedő lesz az idei fesztivál, aminek szíve a Szinva terasz lesz, ahol Valentin-napi programokkal, meleg italokkal és egy igazi téli varázslattal találkozhatnak a látogatók. A Kazinczy utcán és a Hősök terén pedig az antikvásáron bukkanhatunk ritka kincsekre.

A 2025-ös Kocsonyafesztiválon külön gyerektér is helyet kap a Városháza és a Megyeháza között, ahol a szervezők szórakoztató programokkal, játékokkal várják a családokat. A legksiebbek mellett a felnőttek sem maradnak programok nélkül: lesz békaúsztatás, ízkocsonya verseny, valamint forró italok versenye, ahol a legfinomabb téli lélekmelegítőket kóstolhatjuk meg.

Az idei év egyik legizgalmasabb programja a standszépségverseny lesz, ahol a legkreatívabb és legszebben díszített fesztiválos standokat díjazzák majd.

A fesztivál hangulatát izgalmas zenei programok, gyerekprogramok, utcazene, látványelemek és különböző vásári produkciók színesítik majd.

A részletes programok és a fellépők listája hamarosan elérhető lesz, de már most is érdemes beírni a naptárba a február 14-16-ot!

Ez is érdekelhet

Energia-takarékossági intézkedéseket vezetett be az MVK
Miskolc
A villamosvezetők kerülni fogják az intenzív gyorsítást például.
Zsarnai piac
Bővült a Zsarnai piac szociális árusítóhelyeinek száma
Miskolc
Az elmúlt időszakban egyre többen jelezték, hogy szeretnék igénybe venni a piac szociális árusítóhelyeit, ezért a megnövekedett igényekre reagálva hét új árusítóasztalt helyeztek ki.
Képgaléria
Moto-Rock Fesztivál és Családi Hétvége
Motorok, rockzene és fesztiválhangulat a Lovagi Tornák Terén
MiskolcSzabadidő
Motorok dübörgése, rockzene és látványos esti koncertek töltötték meg pénteken a Lovagi Tornák Terét. A Miskolci Moto-Rock Fesztivál és Családi Hétvége első napján már délutántól érkeztek a látogatók, estére pedig igazi fesztiválhangulat alakult ki Diósgyőrben.
Pályakarbantartás a villamosvonalon. Fotó: Juhász Ákos
Változik a villamosközlekedés a Régiségvásár ideje alatt
Miskolc
Vasárnap – a Régiségvásár miatt – 7 és 15 óra között a Tiszai pályaudvar és a Malomszög utca között villamospótló autóbuszok közlekednek – közölte az MVK Zrt.