Ugrás a tartalomra

Egy negyvenegy éves férfi a hajnali rollerbaleset áldozata

Létrehozva
Eddig tisztázatlan körülmények között egy 41 éves férfi esett el egy elektromos rollerrel.

Szombaton 1 óra 40 perckor érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy Győr-Moson-Sopronban, Nyúl községben, a Tavasz utcában egy elektromos rollerre ráesve találtak egy férfit.

A rendelkezésre álló adatok alapján a 41 éves áldozat eddig tisztázatlan körülmények között elesett a járművel, és olyan súlyosan megsérült, hogy a kiérkező mentők hiába küzdöttek az életéért.

Ahogy azt a police.hu írja, hogy a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja a baleset bekövetkezésének okát és a körülményeket.

(Címlapképünk illusztráció: www.canberratimes.com.au)

Ez is érdekelhet

Új szerepkörben a szapporói hős
SportMiskolcBelföldVilág
A Macik Erste ligás csapatának eddigi asszisztense utánpótlás edzőmentorként és tehetség fejlesztési igazgatóként segíti tovább a DVTK Jegesmedvéket.
Diósgyőri atléta a váltó világbajnokságon
Sport
A fekete kontinensen lévő Botswanában a diósgyőri Tóth Anna is rajthoz áll.
Csollák Márkó a kosárban maradt
Sport
Majoross Gergely szövetségi kapitány harmincegy tagúra csökkentette a világbajnokság előtt álló magyar jégkorong-válogatott keretét.
Egerben lesz az edzőtáboruk
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Akárcsak a korábbi években, ismét Heves vármegye székhelyén tartják majd régiónk labdarúgó játékvezetőinek nyári továbbképzését.