Elég csak szurkolói jegyét vagy bérletét felmutatni
Létrehozva
A DVTK – PAFC mérkőzés napján, október 25-én, vasárnap 17:30 és 23:30 óra között ismét térítésmentesen utazhatnak az 1-es autóbuszon és az 1-es villamoson az érvényes szurkolói jeggyel vagy bérlettel rendelkező Diósgyőr-drukkerek. Hajrá Diósgyőr!
Ez is érdekelhet
Szinva-elszíneződés – lépett a Miskolci Városgazda is
Tájékoztatást adtak ki szerda délután a Szinva-patak elszíneződésével kapcsolatban.
Boszorkányok lepték el a Szépkorúak Házát
Vidám Szent Iván napi mulatságot rendeztek a Szépkorúak Házának teraszán kedden, „tűzugrással”, virágfonat-készítéssel és karaokeval.
Miskolc polgármestere: tisztázni kell a felelősség kérdését a Szinva szennyeződése ügyében
A miskolciak joggal várják el, hogy megóvjuk a város természeti értékeit. Ennek megfelelően fogunk eljárni ebben az ügyben is – írta Tóth-Szántai József szerda délutáni posztjában.
Gyermek juniálist rendeznek Komlóstetőn
Családi programmal kedveskednek a helyieknek pénteken a Szeder úti Tagóvoda melletti területen.