Ugrás a tartalomra

Elég csak szurkolói jegyét vagy bérletét felmutatni

Létrehozva
A DVTK – PAFC mérkőzés napján, október 25-én, vasárnap 17:30 és 23:30 óra között ismét térítésmentesen utazhatnak az 1-es autóbuszon és az 1-es villamoson az érvényes szurkolói jeggyel vagy bérlettel rendelkező Diósgyőr-drukkerek. Hajrá Diósgyőr!
Kép

Ez is érdekelhet

Megtelt nézőkkel a Miskolci Soho a Belvárosi Filmligeten
MiskolcKultúraSzabadidő
Rengetegen gyűltek össze szombat este a Miskolci Sohóban, ahol második alkalommal rendezték meg a Belvárosi Filmligetet. A szabadtéri mozizást utcazene és rövidfilmek vezették fel, az este fő programja pedig a Hogyan tudnék élni nélküled? című magyar romantikus zenés film vetítése volt.
Ilyen az újranyitott Miskolctapolcai Barlangfürdő
Meleg, nyárias idővel zárjuk a hetet
Miskolc
Élénk lökések kísérhetik a szelet.
Gazdára váró állatokkal ismerkedhettek a nyílt napon
MiskolcSzabadidő
Nyílt napot tartottak szombaton a Miskolci Állategészségügyi Telepen. A Fonoda utcai programon kutyasétáltatással, simogatással és közös játékkal várták az állatbarátokat, miközben az örökbefogadás lehetőségére is felhívták a figyelmet.