Ugrás a tartalomra

Ezúttal is hatalmas volt a választék a termelői napon

Létrehozva
A könyves pavilonok helyett vasárnap délelőtt már a termelők pavilonjai várták a vásárlókat a miskolci Erzsébet téren, és kitelepült a városháza egyik zöld projektje is.
Preview Image
Mocsári László képgalériája

A termelői vásár ezúttal is azokat vonzotta térre, akik a hagyományos, termelők által előállított kézműves és minőségi termékeket keresték, annak ellenére, hogy drágábbak egy kicsit, mint a bolti forgalomban lévő társaik. Ma már sokan a vegyszer-  és tartósítószermentes termékek miatt látogatnak ki a térre.

Ezen a termelői napon a környezet megóvása is helyet kapott. A HungAIRy LIFE projekt standjánál a komposztálásról, komposztkeret igénylési lehetőségről és a városi levegőminőségről tájékozódhattak az érdeklődők.

A levegőminőségről szóló kérdőív kitöltői stílusosan egy fatollat kaptak ajándékba.

Ez is érdekelhet

Augusztus végén ismét a Szinva örökségében fürdőzhetünk
MiskolcKultúraSzabadidő
A Szinva Örökség Napokon, augusztus 28-30. között, idén is a Miskolcot teljes egészében átszelő, ikonikus patak mentén fellelhető: kulturális, építészeti, ipartörténeti, tudományos és természeti értékeket ismerhetik meg az érdeklődők.
44-es busz MVK
Szombattól ismét a megszokott helyen állnak meg a belváros felé tartó buszok a Cementgyárnál
Miskolc
Befejeződtek a munkálatok a Cementgyár megállóhelyénél, így augusztus 15-től, szombattól ismét az eredeti helyén vehetik igénybe a megállót a belváros felé utazók.
Képgaléria
Folytatódik a 3-as számú főút felújítása
Halad a miskolci útfelújítás: újabb szakasz kap friss aszfaltot a 3-as főúton
Miskolc
Újabb útfelújítási munkák miatt változik a közlekedés Miskolcon.
Avasi Kvaterka
Visszarepülünk a ’80-as évekbe: retro buli költözik Miskolctapolcára
MiskolcÉletmódGasztroSzabadidő
Neonfények, kazettás slágerek, retró kaják, jelmezek és hajnalig tartó házibuli – augusztus 15-én Miskolctapolcán elevenedik meg a ’80-as évek. Az Avasi Kvaterka ezúttal elhagyja az avasi dombokat, és a régi tapolcai büfésorra költözik.