Ugrás a tartalomra

Február elsején országos hálózatkarbantartást végez a DIGI

Létrehozva
Február elsején, szerdán hajnali 1.00 órától 5.30-ig a DIGI országos hálózatkarbantartási és fejlesztési munkáit végzi, ezért az internet, kábeltévé, műholdas TV, valamint vezetékes- és mobiltelefon szolgáltatásaiban kiesés várható - közölte a szolgáltató a honlapján.

Azt kérik, hogy aki az érintett szolgáltatásokban a megjelölt időszakot követően esetlegesen hibát tapasztalna, először indítsa újra hálózati (router, ONT) és médiaeszközeit (set top box).

Amennyiben az eszközök újraindítását követően sem elérhetőek a szolgáltatások, akkor hívják a 1272-es telefonos ügyfélszolgálatot.

Ez is érdekelhet

Születésnapot ünnepelt a Miskolci Állatkert
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Augusztus 20-án nemcsak az államalapítást ünneplik Miskolcon: a Miskolci Állatkert is különleges eseményhez érkezett: a 43. születésnap alkalmából egész napos családi programokkal várták a látogatókat.
Képgaléria
Augusztus 20 - Ünnepség a Szent István téren
„Ez az ország nem az enyém és nem a tiéd, hanem közösen a miénk”
Miskolc
Augusztus 20-án Miskolcon is az államalapító Szent István királyra emlékeztek.
Képgaléria
Legendák a levegőben - Reptéravató Miskolcon
Újra nyitva a miskolci reptér – három napig a legendáké a levegő
MiskolcSzabadidő
Látványos repülőgépek, műrepülő-bemutatók, sétarepülés és családi programok várják az érdeklődőket a Miskolci Sportrepülőtéren. A többéves kihagyás után visszatérő Legendák a levegőben – Reptéravató rendezvény csütörtökön hivatalosan is megnyitotta kapuit. A program augusztus 20. és 22. között, mindhárom napon ingyenesen látogatható.
Képgaléria
Tenni a nagyobb jó érdekében – ez is Szent István hagyatéka
Miskolc
Az augusztus 20-ai ünnepségen államalapító Szent István király előtt tisztelegtek, majd megszentelték az új kenyeret. Az ünnepi beszédet Hollósy András alpolgármester mondta.