Ugrás a tartalomra

Feledhetetlen élményt nyújtott a XI. Musical és Miskolc Symphonic Gála

Létrehozva
A Zenita Alapítvány és a Miskolci Szimfonikus Zenekar közös gálaestjét ismét óriási érdeklődés övezte.
Kép

A szombat este, ezúttal a Művészetek Házában megrendezett XI. Musical és Miskolc Symphonic Gála - akárcsak a korábbi esztendőkben - nem akármilyen fogadtatásra lelt.

A miskolci közönség tetszését Borbély Richárd, Cselepák Balázs, Csiszár István, Handa Eszter, Jancsó Dóra, Kacsenyák Gábor, Tunyogi Bernadett, Varga Andrea, Vágó Zsuzsi, Csintalan Kitti, Domahidi Anna, Gyetvai Martin, Magyar Gréta, Puskás Jázmin és a Zenita Alapítvány ifjú tehetségei zsebelhették be.

Preview Image
Mocsári László képgalériája

Az alapítvány és a Miskolci Szimfonikus Zenekar közös gálaestjén a táncért a Harc- és Táncművészeti S.E Show Tánc Szakosztálya felelt. Vezényelt: Medveczky Szabolcs. A rendezvényen megjelenteket Veres Pál, Miskolc leköszönő polgármestere köszöntötte.

Ez is érdekelhet

Szabó Máté rendezésében látható a Sybill című operett Miskolcon
Kultúra
Október 10-én mutatja be a Miskolci Nemzeti Színház a Sybill című operettet Szabó Máté rendezésében. A miskolci társulat ismét egy grandiózus produkcióra készül, melyet annak is érdemes megnéznie, aki még csak ismerkedik az operett műfajával.
Válogatás a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál sikereiből
Kultúra
Idén szeptemberben rendezték meg a 21. CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivált, ahol hazai és külföldi alkotások egyaránt bemutatkoztak. A fesztivál több kiemelkedő filmje most újra látható lesz a Miskolci Művészetek Háza Uránia és Béke Art Mozitermeiben.
Zrínyi Miklós rombolta le a világ leghosszabb folyami hídját
KultúraOktatásKultúraSzabadidőTudományBulvár
Mérnöki rekordok a magyar történelemből: a világ legnagyobb ágyúja, Európa legmagasabb építménye, és a kontinens első metrója.
Elhunyt Koós Boglárka (frissítve!)
KultúraBelföld
27 éves volt. A Miskolci Nemzeti Színház is részvétét fejezte ki.