Ugrás a tartalomra

Figyelem, csalók! Ne adjon ki semmilyen adatot nekik

Létrehozva
Csalók élhetnek vissza az önkormányzat nevében.

Miskolc önkormányzatához olyan jelzések érkeztek, melyek szerint a kormány által indított Gondosóra programmal kapcsolatosan visszaélések történhettek Miskolcon. Illetéktelenek az önkormányzat munkatársainak adják ki magukat, és nyugdíjasokat keresnek fel otthonaikban, hogy adatot gyűjtsenek.

- Miskolc önkormányzata nem vesz részt a fent említett, Magyarország Kormánya által indított program végrehajtásában, ezért felhívjuk a lakosság figyelmét, hogy az ilyen esetekben legyenek óvatosak - írta pénteki közleményében a városháza sajtóosztálya.

Ez is érdekelhet

Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba
Miskolc
Már lehet jelentkezni a 2026-os Miskolci Nyári Napközis Táborba, amelyet idén is Perecesen szerveznek meg.
Pincetűz. Forrás: katasztrófavédelem
Felcsaptak a lángok egy miskolci házban
MiskolcHavaria
A Híd dűlőben kell beavatkozniuk a tűzoltóknak hétfőn.
Magyar Majorette Sportszövetség
Bajnoki címmel tértek haza a miskolci mazsorettek
MiskolcSportÉletmód
Magyar Mazsorett Bajnokságot szervezett a Magyar Majorette Sportszövetség május végén. A miskolci mazsorettek magyar bajnokok lettek.
Könnyeket csalhat a szemekbe a Herman új videója
„Mindannyian mások vagyunk” – megható videóklippel jelentkezett a Herman
MiskolcOktatásKultúraSzabadidőBulvárCelebhírek
Évről évre hagyomány, hogy videóklippel jelentkezik a miskolci Herman Ottó Gimnázium. Idén sem szakadt meg a sorozat: elkészült a „Mindannyian mások vagyunk” című produkció.