Ugrás a tartalomra

Fogadóórát tart Miskolc alpolgármestere

Létrehozva
Varga Andrea Klára, Miskolc alpolgármestere lakossági fogadóórát tart október 11-én, szerdán délután 1 órától.

A lakossági fogadóórának az alpolgármesteri tárgyaló ad majd otthont.

A városháza sajtóosztályának tájékoztatása szerint sorszámot október 9-én, hétfőn reggel 8 órától osztanak a polgármesteri hivatal Hunyadi utcai főportáján.

Hozzátették: a fogadóórára 10 sorszámot osztanak ki.

Ez is érdekelhet

A kortárs zeneművészet kiemelkedő alkotásai születtek az Ars Sacrára
MiskolcKultúraEgyház
Assisi Szent Ferenc szellemében hirdettek zenei alkotói pályázatot a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztiválra, amire tizenhárom remekmű érkezett be.
Képgaléria
14. Avasi Borangolás megnyitó. Fotó: Horváth Csongor
Fotók és videók: így startolt el a 14. Avasi Borangolás
MiskolcKultúraÉletmódGasztroEgészségBulvár
A 14. Avasi Borangolás ünnepélyes, zászlós felvonulással indult csütörtökön 17 órától a Szent István térről.
szent ferenc kórház
Látogatási tilalom a miskolci kórházban
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénEgészség
A korlátozás visszavonásig marad érvényben - írták a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház És Egyetemi Oktatókórház oldalán.
A projektmenedzsment előnyeiről tartottak szakmai fórumot az egyetemen
MiskolcGazdaságOktatás
Kifejezetten a kis és középvállalkozásokat célozta meg a Magyar Projektmenedzsment Szövetség által tartott rendezvény május 14-én, csütörtökön.