A Miskolc Holding Zrt. vezetése a járványügyi veszélyhelyzet márciusi bevezetése után, április elején kényszerű munkáltatói intézkedésként, hogy senkit ne kelljen elbocsátani, differenciáltan csökkentette a dolgozói béreket. Sokan megosztottan otthonról vagy a munkahelyen végezték a feladataikat, voltak akik részmunkaidőben, illetve voltak olyanok is akik rajtuk kívül álló okok miatt - feladat hiányában - nem végeztek munkát az elmúlt időszakban.
A Kormány miután enyhített a veszélyhelyzetben meghozott szigorítási intézkedéseken a gazdaság újra indítása érdekében, ezért a Miskolc Holding Zrt.-nél és tagvállalatainál is az a döntés született, hogy fokozatosan elindulhat a szervezet mindennapos tevékenysége. A bérek eredeti szintre történő visszaállítása folyamatosan történik.
Fokozatosan újraindul az élet a Miskolc Holdingnál
Létrehozva
Visszaállnak az eredeti dolgozói bérek is a cégnél és a tagvállalatoknál.
Ez is érdekelhet

Újraindul a körzeti seriffrendszer Miskolcon
Visszaállítják Miskolcon a 2015 és 2019 között működő körzeti seriffrendszert. A közterület-felügyelők képzése már tart.

Pénzbüntetést kapott a karddal fenyegetőző miskolci férfi
A Miskolci Járásbíróság tárgyalás mellőzésével döntött annak a férfinak az ügyében, aki karddal fenyegetőzött egy miskolci társasháznál.

Változik a nyitvatartás a „Bagolyvár” ügyfélszolgálati irodában
Az új nyitvatartás július elsejétől érvényes.

Régiségvásár: a szokásosnál egy órával hosszabb ideig tart a vágányzár vasárnap
További változás, hogy a munkálatok ideje alatt a Selyemréten a pótlóbuszokat a villamosmegálló helyett az 1-es autóbuszok megállóhelyén lehet igénybe venni.