Ugrás a tartalomra

Folytatódnak a garanciális javítások, de az Ellipsum nyitva tart

Létrehozva
Az Ellipsum Strand- és Élményfürdő február 1-én zárt be, hogy a kivitelező elvégezhesse a tavaly nyári nyitás után felmerült garanciális javításokat. A munkával jól haladtak, ennek köszönhetően húsvét hosszú hétvégéjére meg is nyithatott és már fogadhatott vendégeket a fürdőkomplexum.

A garanciális javítások között azonban voltak olyanok, amelyek elvégzéséhez kevés volt a rendelkezésre álló idő. A fürdőzőknek azonban jó hír, ezek miatt már nem kell bezárni az Ellipsumot, így a fürdőkomplexum folyamatosan látogatható. A kivitelező szakemberei szakaszosan végzik a munkát, azaz a fürdőnek csak egyes részeit zárják el a nagyközönségtől.

Az Ellipsum Strand- és Élményfürdő tehát folyamatosan, teljes kapacitással üzemel, fogadja a vendégeket, várja a turistákat a nyári szezonban is.

Amennyiben szükséges, a garanciális javítások ősszel folytatódnak.

Ez is érdekelhet

Lauri Karmeniemi marad
MiskolcSport
Jégkorong: a piros-fehéreknél folytatja pályafutását a finn nemzetiségű hátvéd.
Környezeti hatásvizsgálati eljárás indult a Miskolc III mészkő védnevű bánya újranyitása kapcsán
MiskolcKörnyezet
Az ügyben a környezetvédelmi hatóság július 28-án, kedden 8-tól 20 óráig közmeghallgatást tart, az érintettek személyes megjelenése nélkül.
Környezeti hatásvizsgálati eljárás indult a Görömböly-Csoznyatető agyagbánya újranyitása kapcsán
MiskolcKörnyezet
Az ügyben a környezetvédelmi hatóság július 29-én, szerdán 8-tól 20 óráig közmeghallgatást tart az érintettek személyes megjelenése nélkül.
Szúnyoggyérítés lesz Miskolcon
MiskolcKörnyezet
Az országos központi szúnyoggyérítési program keretein belül Miskolcon a földi kémiai védekezést – a tervek szerint - július 8-9-én, a napnyugta utáni időszakban végzik el. Tartaléknapok: július 9-10.