Ugrás a tartalomra

Hambiban is bitang jók vagyunk! Miskolci hamburgerező a legjobbak között!

Létrehozva
Két budapesti, a harmadik helyen pedig egy miskolci hamburgerezőt jelölt meg a dobogós helyen Magyarország legjobb 25 burgerezőjének összesítésében egy utazási magazin.

Big 7 Travel magazin elkészítette a „burgerbarát Magyarország” hamburgerezőinek rangsorát. A szaklap Európa és a világ legjobb hamburgerezőinek listáját is összeállítja minden évben, vagyis ez egy szakmai rangsor, amelybe most a Bitang Joe Burger Bár is bekerült, ráadásul az előkelő 3. helyen szerepel a magyarországi összesítésben.

A teljes lista ITT található.

A címlapfotó Mocsári László

Ez is érdekelhet

A jogász válaszol – devizahiteles ügyek új szabályai
Miskolc
Az Országgyűlés 2026. június 8-án elfogadta azt a jogszabályt, ami jelentős fordulatot hoz mind a devizahiteles ügyekhez kapcsolódó perekben, mind a végrehajtási eljárásokban. A jogszabály célja, hogy átmeneti védelmet biztosítson az érintett adósok számára, és egységesen kezelje a korábban tömegesen keletkezett ügyeket.
Képgaléria
Gasztroplacc a Csengey-kertben
Anyukám Mondta, Ciao Martin és Bicikli tolvaj a Csengey-kertben
MiskolcÉletmódGasztroEgészségSzabadidő
Szombat este élettel telt meg a Csengey-kert: a gyerekek belehuppantak a babzsákokba, a kemencében sült a pizza, a pultoknál pedig készültek a koktélok. Gasztroplacc nyílt a belvárosi udvarban.
Családi nap és élőzenés borozás az avasi Fenyőkertben
Hidegfront hoz helyenként záport
Miskolc
Vasárnap hidegfront érkezik, a térségben kevés zápor alakulhat ki.
Képgaléria
50. Avasi Kvaterka
Felejthetetlen jubileumot ünnepelt az 50. Avasi Kvaterka - Sunset Party zárta az estét
MiskolcKultúraÉletmódGasztroEgészségSzabadidő
Szombaton jubilált az Avasi Kvaterka: az 50. alkalommal megrendezett esemény egész napos programkavalkáddal és egy látványos Sunset Partyval várta a látogatókat az Avason.