Ugrás a tartalomra

Hosszabb lesz a menetidő a 3A-s és 24-es autóbuszok vonalán

Létrehozva
A Mivíz Kft. munkálatai miatt a 3A-s és a 24-es autóbuszok útvonala változik a Bulcsú utca és a Búza tér között, a megszokottól eltérően a Gömöri pályaudvar érintésével közlekednek a járatok csütörtöktől várhatóan szombatig.
Kép
Fotó: MVK Zrt.

Megállóhelyet nem érint ez a változás, viszont menetidő tekintetében nagyságrendileg nyolc perces növekedéssel kell számolni mindkét viszonylaton, mindkét irányban - írja közleményében az MVK Zrt. 

A menetidő növekszik a 3A-s járatok esetében mind a Berzsenyi Dániel utca, mind a Repülőtér/Bosch végállomás irányába és ugyanígy a 24-es járatok esetében a Középszer utca, szolgáltatóház és a Repülőtér/Bosch irányában is. 
A közlekedési vállalat az utasok megértését és türelmét kéri ebben az időszakban.

 

 

 

Ez is érdekelhet

Guzi Blanka szerdán hajnalban kezd
MiskolcSportVilág
Öttusa: héttagú magyar csapat szerepel a Kínában zajló felnőtt világbajnokságon.
Egy éjszakára futók vették birtokba Miskolcot - szombaton sikerrel debütált a Night Run
MiskolcSportSzabadidő
Különleges látványt nyújtott augusztus 22-én este Miskolc: a várost átszelő villamosvonal mentén futók százai indultak el a Szent István térről. Az első alkalommal megrendezett Night Run Miskolc három távján összesen 473 versenyző ért célba, az esemény előkészítésében és lebonyolításában pedig közel 150-en vettek részt.
Mutatjuk, hol végez hibaelhárítást az ÉRV
Miskolc
Miskolc több pontján nincs víz az ÉRV hibaelhárítási munkálatai miatt. Lajtos kocsikkal biztosítják az ivóvizet, megtudtuk hol.
Hétfő reggel a város több pontján forgalomkorlátozásra kell számítani
Miskolc
Folytatódik Miskolc útfelújítási programja, ezért több helyszínen megváltozott a forgalmi rend.