Augusztus 9-ig munkanapokon nem közlekedik Felső-Majláth végállomásról a 15:38-kor induló 1G-s járat, kivéve augusztus 3-át (áthelyezett munkanap), amikor viszont ebben az időpontban is indul - jelezte közleményében az MVK.
Ideiglenesen nem közlekedik egy 1G-s járat munkanapokon
Létrehozva
Augusztus 9-ig kell mellőznie a miskolciaknak a Szondi György utca és Felső-Majláth között ingázó buszt.
Ez is érdekelhet
Látványos gálaműsorral zárta a tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes
Ünnepi hangulatban, teltházas gálaműsorral búcsúztatta a 2025/2026-os tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes.
Komoly változás jöhet a belvárosi közlekedésben Miskolcon
A fontos projekt tervezésére kiírták a közbeszerzési eljárást.
Áramkimaradás Miskolc egyes részein
Meghibásodás történt a miskolci transzformátor-állomáson.
„Mexikóban” napoztak az émászosok
Vállalati rendezvény: tizenkettedszer ünnepelt az áramszolgáltató.