Augusztus 9-ig munkanapokon nem közlekedik Felső-Majláth végállomásról a 15:38-kor induló 1G-s járat, kivéve augusztus 3-át (áthelyezett munkanap), amikor viszont ebben az időpontban is indul - jelezte közleményében az MVK.
Ideiglenesen nem közlekedik egy 1G-s járat munkanapokon
Létrehozva
Augusztus 9-ig kell mellőznie a miskolciaknak a Szondi György utca és Felső-Majláth között ingázó buszt.
Ez is érdekelhet
Párakapuk és vízosztás – segítség a hőségben
Párakapukat állítottak fel és több helyen osztanak vizet Miskolcon.
Érthetetlen okokból kerítésbe rohant a kombijával a Szentpéteri kapuban
Valamit nagyon elnézett a sofőr, vagy a hőség az oka?
A rendkívüli hőség miatt korábban indulnak a hulladékgyűjtő járatok
Már reggel 5 órakor megkezdik a munkát.
Ezzel foglalkozzon görgetés helyett!
A nyári szünet kiváló alkalom arra, hogy a fiatalok új tevékenységeket próbáljanak ki. Egy ingyenes programra várják a 6., 7., és 8. osztályosokat a belvárosba.