Augusztus 9-ig munkanapokon nem közlekedik Felső-Majláth végállomásról a 15:38-kor induló 1G-s járat, kivéve augusztus 3-át (áthelyezett munkanap), amikor viszont ebben az időpontban is indul - jelezte közleményében az MVK.
Ideiglenesen nem közlekedik egy 1G-s járat munkanapokon
Létrehozva
Augusztus 9-ig kell mellőznie a miskolciaknak a Szondi György utca és Felső-Majláth között ingázó buszt.
Ez is érdekelhet
Szinva-elszíneződés – lépett a Miskolci Városgazda is
Tájékoztatást adtak ki szerda délután a Szinva-patak elszíneződésével kapcsolatban.
Boszorkányok lepték el a Szépkorúak Házát
Vidám Szent Iván napi mulatságot rendeztek a Szépkorúak Házának teraszán kedden, „tűzugrással”, virágfonat-készítéssel és karaokeval.
Miskolc polgármestere: tisztázni kell a felelősség kérdését a Szinva szennyeződése ügyében
A miskolciak joggal várják el, hogy megóvjuk a város természeti értékeit. Ennek megfelelően fogunk eljárni ebben az ügyben is – írta Tóth-Szántai József szerda délutáni posztjában.
Gyermek juniálist rendeznek Komlóstetőn
Családi programmal kedveskednek a helyieknek pénteken a Szeder úti Tagóvoda melletti területen.