Ugrás a tartalomra

Ingyenesen utazhatnak az egészségügyi dolgozók az MVK járatain

Létrehozva
November 11-től az egészségügyi dolgozók és a koronavírus világjárvány elleni védekezésben közreműködő orvos-, egészségtudományi képzésben részt vevő hallgatók díjmentesen utazhatnak az MVK Zrt. járatain a veszélyhelyzet ideje alatt.

A díjmentes utazásra való jogosultságot, a személyazonosságra alkalmas okmánnyal és az egészségügyi intézmény által kiadott 486/2020. (XI.10.) Kormányrendelet 1. számú mellékletével lehet igazolni.

A díjmentes utazás a veszélyhelyzet kihirdetésének lejártáig vehető igénybe. Az MVK Zrt. arra kéri az egészségügyi dolgozókat, hogy utazáskor mindig tartsák maguknál a díjmentes utazáshoz szükséges igazolást.

Ez is érdekelhet

Könnyeket csalhat a szemekbe a Herman új videója
„Mindannyian mások vagyunk” – megható videóklippel jelentkezett a Herman
MiskolcOktatásKultúraSzabadidőBulvárCelebhírek
Évről évre hagyomány, hogy videóklippel jelentkezik a miskolci Herman Ottó Gimnázium. Idén sem szakadt meg a sorozat: elkészült a „Mindannyian mások vagyunk” című produkció.
Elhunyt Bolya Éva, a Miskolci Nemzeti Színház egykori munkatársa.
Gyászol a Miskolci Nemzeti Színház
MiskolcKultúra
Elhunyt Bolya Éva, a Miskolci Nemzeti Színház egykori munkatársa.
Makukció élménynap. Fotó: Mocsári László
Játékosan tanultak a környezetvédelemről a miskolci diákok
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Háromszáz diák vett részt a MiReHu Nonprofit Kft. hatodik alkalommal megrendezett MaKukáció élménynapján, ahol játékos formában ismerkedhettek meg a hulladékgazdálkodás és az újrahasznosítás alapjaival.
Képgaléria
MEN 2026
Három napon át tombolt a MEN - fotók
MiskolcSzabadidőBulvárCelebhírek
Európa egyik legszebb campusa, a Miskolci Egyetem három napon át a buli, a zene, a szórakozás színtere lett. Az ország legfelkapottabb előadói érkeztek a MEN-re.