Ugrás a tartalomra

Ismét garanciális javítási munkákat végeznek a Kiss Ernő utcán

Létrehozva
Garanciális javítás kezdődik július 28-án, szerdán a Kiss Ernő utcán, a munkavégzés a Gálffy Ignác utca – Vasgyári út közötti szakaszt érinti. Az úttestben lévő csatorna-fedlapokat emelik az úttest szintjébe. A munka augusztus 7-ig tart.

A garanciális javítás ideje alatt az autósoknak mindkét irányban, mind a külső, mind a belső sávokban félpályás útlezárásokra kell számítaniuk, egyidejűleg akár több ponton is, a közlekedés biztonsága érdekében pedig átmeneti korlátozásokat vezetnek be - írja közleményében a városháza kommunikációs osztálya.

A munkálatok ideje alatt kérik, hogy a járművezetők fokozott odafigyeléssel közlekedjenek az érintett útszakaszokon.

(A nyitókép a Kiss Ernő utca 2020-as garanciális karbantartása során készült.)

Ez is érdekelhet

Hazaköltöznek Ausztráliából
MiskolcKultúraSzabadidő
Molnár Judit jelenleg egy hajón dolgozik, de ahogyan fogalmazott, férjével átteszik a bázisukat Magyarországra, hiszen Miskolcon nőtt fel az operaénekes. Most nyaralásokról is beszélgettünk.
Képgaléria
Strandok Éjszakája – Éjszakai Fürdőzés az Ellipsumban
Sokan csobbantak éjszaka az Ellipsumban
MiskolcSzabadidő
Fényekkel, zenével és éjszakai fürdőzéssel telt meg szombat este az Ellipsum Élmény- és Strandfürdő. A miskolctapolcai élményfürdő idén is csatlakozott a Strandok Éjszakája országos programsorozathoz, az érdeklődés pedig már a kapunyitáskor látványos volt: sor állt az Ellipsum előtt.
Képgaléria
GasztroPLACC  Beer&Burger Miskolctapolcán
Hamburgerek, kraft sörök és zene Miskolctapolcán
MiskolcGasztroSzabadidő
Hamburgerek, kraft sörök és zene töltötték meg élettel szombat este a Pazár István sétányt. A GasztroPLACC – Beer & Burger kétnapos rendezvénye Miskolctapolcán zárult, ahol sokan ettek, ittak, beszélgettek, és hosszabban is ott maradtak a jó hangulat miatt.
Képgaléria
Grund Piknik a Népkertben
Sporttal és piknikhangulattal telt meg a Népkert
MiskolcSzabadidő
Játékkal, mozgással és kötetlen sportolási lehetőségekkel indult el szombat délután a Grund Piknik a miskolci Népkertben. Az ingyenes sportdélután egy programsorozat első állomása volt, amelynek célja, hogy a sport ne csak a versenyről, hanem a közös játékról és az együtt töltött időről is szóljon.