Kálmán Olga csütörtöki, online sajtótájékoztatóján hivatkozásként közölte: Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter arról beszélt az Inforádióban, hogy előbb-utóbb ki kell vezetni az ársapkákat. A miniszter szó szerint azt mondta, hogy az intézkedés jó volt, amíg átmeneti volt a helyzet, de ha állandóvá válik, akkor nem fenntarthatóak az ársapkák - fogalmazott a politikus.
A képviselő kijelentette: "a választási kampányra és az ország átverésére jók voltak az ársapkák, de most már megvan a hatalom, így nincs rájuk szükség a továbbiakban". Ezzel újabb megszorítás következik - összegezte véleményét Kálmán Olga.
Kálmán Olga: a Fidesz megszünteti az ársapkákat
Ez is érdekelhet
Áramkimaradás Miskolc egyes részein
Meghibásodás történt a miskolci transzformátor-állomáson.
„Mexikóban” napoztak az émászosok
Vállalati rendezvény: tizenkettedszer ünnepelt az áramszolgáltató.
Kárpát-medencei népművészeti tehetségek léptek színpadra Miskolcon
A Művészetek Házában 321 fiatal mutatta be tudását népdal, népzene, néptánc és népmese kategóriában.