A bejelentés szerint a kemény, fizikális játékban nagy rutinnal rendelkező támadó szerdán érkezett meg Miskolcra, és már csatlakozott is a 2024/2025-ös szezonra készülő csapathoz.
Hunt az egyik legrangosabb kanadai juniorliga (WHL) bajnoki címével kezdte pályafutását, majd egészen fiatalon bemutatkozhatott Észak-Amerika második legerősebb bajnokságában, az AHL-ben. Már ekkor is a fizikális játék jellemezte őt leginkább a jégen, de gyakran gólokkal és gólpasszokkal is segítette aktuális csapatát - olvasható a honlapon.
A kanadai támadó Európába szerződve az orosz bázisú nemzetközi bajnokságban, a KHL-ben a Kunlun Red Star csapatát erősítette, a 2021/2022-es idényben pedig Brassóban, a Corona Brasov együttesében játszott az Erste Ligában.
"Büszke vagyok, hogy részese lehetek ennek a nagy hagyományokkal rendelkező klubnak, amelyről csak jókat hallottam. Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni annak érdekében, hogy segítsem a csapatot a mostani Erste Liga-szezonban" - nyilatkozta a 36 éves Garet Hunt.
Kanadai hokissal erősített a DVTK Jegesmedvék
Ez is érdekelhet
Első felkészülési meccsét játszotta a DVTK
Labdarúgás: szombaton 11 órától játszotta első felkészülési mérkőzését a diósgyőriek NB II-es csapata.
Atlétikai és fizikai edzésekkel kezdenek a DVTK-s lányok
Röplabda: július közepén kezdik az erőgyűjtést a DVTK Ongropack női röplabdázói.
Franciaországban portyáznak
Kosárlabda: a diósgyőri Szabó Fanni a 3x3-as válogatottban játszik.
Miskolc díszpolgára is ott volt a zárórán
Labdarúgás: pénteken véget ért a 19. Veréb György-Kövesfalvi István kapustábor, amelyet a fiatalon elhunyt diósgyőri Rakaczki Bence emlékére írtak ki.