Október 12-én, kedden 11 és 15 óra között az Újgyőri főtéren található bérletpénztár – a szolgáltató tájékoztatása szerint - egy óra időtartamra, október 13-án, szerdán 8:00-8:20 között a Búza téri bérletpénztár villanyóra hitelesítési és korszerűsítési cseréje miatt, az áramszünet idejére bezár - írja közleményében a közlekedési vállalat.
Karbantartás lesz az Újgyőri főtér és a Búza téri bérletpénztárban
Létrehozva
Az MVK tájékoztatása szerint két bérletpénztára zárva lesz áramszünet miatt a héten.
Ez is érdekelhet
Ráfázhatunk a szennyezett autóklímával
Tavasszal nem csak a gumicsere, hanem az autók klímaberendezésének kitisztítása is legalább olyan fontos, az egészséges levegő érdekében.
Három góllal kikaptak a miskolciak
Vízilabda: E.ON férfi OB I, alsóházi bajnokság, helyosztók, 9. forduló: az első negyedben gyengélkedtek a vendégek.
Megbízott főigazgató vezeti májustól a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórházat
Dr. Kostyál László Csaba megbízott főigazgatóként vezeti májustól a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházat - közölte az intézmény csütörtökön.
A DAM Miskolc egyik legfontosabb ipari tartaléka
„A mi döntésünk mögött ez a motiváció állt: Miskolcnak vissza kell szereznie azt a mozgásteret, amely nélkül nincs valódi gazdaságfejlesztés.”- mondta Tóth-Szántai József polgármester a csütörtöki rendkívüli közgyűlésen.