Ugrás a tartalomra

Közös képviselői igényre indulhat a fűtés

Létrehozva
A MIHŐ a lakóközösségekkel kötött Üzemviteli Megállapodás alapján akkor indítja automatikusan a fűtésszolgáltatást, ha a napi átlagos külső középhőmérséklet egy napon keresztül 10 °C alatt, vagy három egymást követő napon keresztül 12 °C fok alatt marad.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése alapján, az Üzemviteli Megállapodásban rögzített hőmérsékleti kritériumok még nem teljesülnek, ezért a MIHŐ Kft. azon lakóépületek, illetve egy hőközponthoz tartozó lakóépületek esetében indítja a távhőszolgáltatást, ahol a Közös Képviselők ezt írásban igénylik. Azon intézményeknél és lakóközösségeknél, akik már igényelték a szolgáltatás beindítását, ott a MIHŐ Kft. már elindította fűtést.

Ez is érdekelhet

Kövi Pál életművét mutatja be a Művészetek Háza új kiállítása
MiskolcKultúra
Megnyílt pénteken a Művészetek Háza Kortárs Galériájában az „Egy magyar úr New Yorkból – Kövi Pál és az Erdélyi lakoma” című vándorkiállítás, amely a világhírű gasztronómiai író, vendéglátós és üzletember sokszínű életútját mutatja be.
Képgaléria
Belendült az Avasi Borangolás: zene és bor töltötte meg az Avast péntek este
MiskolcKultúraÉletmódGasztroEgészségSzabadidőBulvár
Az esős idő ellenére is sokan látogattak ki péntek este a 14. Avasi Borangolás programjaira, ahol koncertek, DJ-szettek és boros programok várták az érdeklődőket az Avason.
Megnyerték a párharcot a miskolciak, akik aranyérmesek lettek. Fotó: magánarchívum
Bajnok a Vasút
MiskolcSport
Röplabda: NB II női, az 1. helyért, 2. mérkőzés: újra zöld-fehér siker született.
Képgaléria
Egész éves élményközponttá tennék az Avast
MiskolcGazdaságSzabadidőBulvár
Bemutatkozott pénteken az „AVAS LIFE 365 – az Avas házigazdái” kezdeményezés, amelynek célja, hogy az Avas ne csak rendezvényhelyszínként, hanem egész évben élő turisztikai és gasztronómiai helyszínné váljon Miskolcon.