Ugrás a tartalomra

Lakossági fórum parkoló kialakításáról

Létrehozva
Szarka Dénes önkormányzati képviselő tart lakossági fórumot.

Parkoló kialakítása a témája annak a lakossági fórumnak, amit Szarka Dénes önkormányzati képviselő tart június 8-án, csütörtökön 16 órától a Nyíri Dániel u. 1-11. háztömb előtti területen.

Ez is érdekelhet

Földes Ferenc Gimnázium Fotó: Mocsári László
Ilyen modern tanulási környezet várja a diákokat a Földesben
MiskolcOktatás
Ünnepélyes keretek között adták át a Miskolci Egyetem Földes Ferenc Gyakorló Gimnáziumában az Universitas Miskolcinensis Alapítvány kuratóriumának támogatásával felújított tantermeket.
96. Ünnepi Könyvhét
Ismert szerzők, izgalmas találkozások
MiskolcKultúraSzabadidő
A könyvbarátokat népszerű szerzők, dedikálások és személyes találkozások várják. Az olvasók nemcsak kedvenc köteteiket írathatják alá, hanem közvetlenül is beszélgethetnek az alkotókkal.
Egyre több rolleres baleset történik a vármegyében
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénEgészségSzabadidőBaleset
Az idei év első hónapjaiban már tíz olyan közlekedési baleset történt a vármegyében, amelyben rolleresek voltak érintettek. A rendőrség szerint a szabályok betartása és a védőfelszerelések használata kulcsfontosságú a sérülések megelőzésében.
Szigetelik az Avalon társasház homlokzatát
Toronydarut bontanak, forgalomkorlátozás lesz a belvárosban
Miskolc
Fokozott figyelmet és türelmet kérnek az autósoktól.