Ugrás a tartalomra

Leáll a távfűtés Miskolcon

Létrehozva
Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése, valamint az ügyfelekkel kötött Üzemviteli Megállapodás alapján a MIHŐ Kft. április 30-án, pénteken leállítja a fűtésszolgáltatást.

Azt is közölték azonban, hogy mennyiben a hőmérséklet további alakulása igényli, a szakaszos fűtés újra el elindul.

Továbbra is lehetőség van arra – erre is felhívták a figyelmet –, hogy az egy hőközponthoz tartozó lakóközösségek közös képviselői, a fűtési megbízottak, valamint az intézmények képviselői írásban – muszakiugyelet@miho.hu e-mail címen – igényeljék a szolgáltatást.

Ez is érdekelhet

Szigetelik az Avalon társasház homlokzatát
Daruzási munkálatok miatt ideiglenesen megváltozik a forgalmi rend a belvárosban
Miskolc
Folytatódik a toronydaru bontása a belvárosban csütörtök reggel. A munkálatok ideje alatt a Kálvin János utca - Toronyalja utca - Rákóczi Ferenc utca közötti szakaszon három forgalmi sávot ideiglenesen lezárnak, így csak egy-egy sávon haladhat mindkét irányból a forgalom.
Miskolc 21-es busz
Megállóhely-változás a 21-es és 21G-s autóbuszok vonalán
Miskolc
Július 30-án, csütörtökön 08:30-tól – várhatóan augusztus 1-jéig – darubontási munkálatok miatt megváltozik a Kálvin János utca forgalmi rendje. A korlátozás a Berekaljáról induló 21-es és az Újgyőri főtérről induló 21G-s autóbuszokat érinti.
Még nagyobb szabadságot kaptak a segítőkutyák
MiskolcSzabadidő
Egy vakvezető kutyás gazda kezdeményezésére már póráz és hám nélkül is sétálhatnak a segítőkutyák.
Új időpontban, kibővített tartalommal jön szeptemberben a Florens Otthon expo
MiskolcGazdaságSzabadidőKörnyezet
Szeptember 11-13. között a Generali Arénában és népkerti környezetében rendezik meg a Florens Otthon Expo-t.