Ugrás a tartalomra

Letartóztatásban a szalonnai emberölés gyanúsítottjai

Létrehozva
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság előterjesztése alapján a bíróság letartóztatta a szalonnai emberölés elkövetőit.

November 4-ét megelőzően, szalonnai otthonában többen, súlyosan bántalmaztak egy 85 éves asszonyt, aki belehalt a sérüléseibe. A nyomozók egy nap alatt azonosítottak, majd elfogtak három helyi férfit, akik megalapozottan gyanúsíthatóak voltak a bűncselekmény elkövetésével. Negyedik társukat is azonosították a rendőrök, akit november 6-án a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság „Bükk” Közterületi Támogató Alosztály munkatársaival közösen fogtak el a fővárosban.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság az őrizetbe vett négy gyanúsítottal szemben előterjesztést tett előzetes letartóztatásuk ügyészi indítványozására, amit a bíróság november 8-án elrendelt.

Ez is érdekelhet

Sárospatakra figyel a filmipar áprilisban
Borsod-Abaúj-ZemplénMiskolcBelföldKultúraSzabadidőBulvárCelebhírek
Első alkalommal rendeznek nemzetközi tudományos konferenciát filmturizmus témában Sárospatakon április végén.
véradás
Mutatjuk, hol és mikor tudunk vért adni a jövő hét folyamán
Borsod-Abaúj-ZemplénEgészség
A vérellátás és véradás kiemelt jelentőséggel bír az év valamennyi időszakában.
Virágnéző túrák a Bükkben és tavaszi kirándulási tippek
Borsod-Abaúj-ZemplénSzabadidőKörnyezet
A tavasz az egyik legalkalmasabb időszak a kirándulásra. Az évszak sajátosságából adódóan ilyenkor virágba borul a Bükk és többfelé szép, színes virágszőnyeget lehet látni.