Lázár Dorina, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. PR- és kommunikációs vezetője elmondta, a korábbi évekhez hasonlóan végzik a kidobott karácsonyfák elszállítását, díszek és talp nélkül. – Családi házas övezetben a vegyes hulladékgyűjtés napjain szállítjuk el a fenyőfákat a hulladékgyűjtő edényzet mellől, társasházi övezetekben hetente egyszer, szombati napokon végezzük el ezt a munkát. Az első gyűjtés január 9-én lesz, utána 16-án, 23-án és 30-án szállítjuk el a kidobott karácsonyfákat. Itt arra kérjük a lakókat, hogy egy helyre gyűjtsék össze a fákat. A lényeg, hogy a hulladék ne akadályozza sem az autós, sem a gyalogos forgalmat.
A héten már elszállítják a kidobott fenyőfákat
Ez is érdekelhet
Áramkimaradás Miskolc egyes részein
Meghibásodás történt a miskolci transzformátor-állomáson.
„Mexikóban” napoztak az émászosok
Vállalati rendezvény: tizenkettedszer ünnepelt az áramszolgáltató.
Kárpát-medencei népművészeti tehetségek léptek színpadra Miskolcon
A Művészetek Házában 321 fiatal mutatta be tudását népdal, népzene, néptánc és népmese kategóriában.