Ugrás a tartalomra

„Miskolc maradjon a nyerő oldalon!” A TV2 vendége volt Alakszai Zoltán

Létrehozva
A diósgyőri strand megépítésére is lehetőség nyílik a közeljövőben – többek között erről is beszélt TV2 Mokka című műsorában Alakszai Zoltán.

- A miskolciak sokat dolgoztak azért, hogy Miskolc ott tartson, ahol  most tart és megérdemlik hogy a nyerő oldalon maradjanak – mondta Alakszai Zoltán, a Fidesz KDNP miskolci polgármesterjelöltje. Utalt Orbán Viktor miskolci látogatására és az ott elhangzottakra.  

- Mi világos terveket vázoltunk, kormányzati segítséggel ezeket a fejlesztéseket miniszterelnök úrral áttekintettük nemcsak a kilenc év eredményeit, hanem a következő választási ciklusban, sőt, 2030-ig milyen terveink vannak.

 

Ez is érdekelhet

A Nestlé bezárja diósgyőri gyárát: egyeztetést kezdeményez a város
MiskolcGazdaság
Mi lesz a diósgyőri csokigyár dolgozóival? Megszólalt a polgármester.
Képgaléria
Termelői Nap a Városház téren
Születésnapját ünnepli a miskolciak kedvenc hétvégi programja
MiskolcÉletmódGasztroSzabadidő
Vasárnap különleges alkalomra várják a miskolciakat és a városba látogatókat.
önkéntes szemétszedés Majális Park
Lecsaptak a szemétre a Majális Parkban: döbbenetes mennyiség gyűlt össze egy óra alatt
MiskolcSzabadidőKörnyezet
A rekkenő hőség sem riasztotta el azt a 22 önkéntest, akik szombaton a Majális Park megtisztításáért fogtak össze.
Önkéntes összefogással újult meg a miskolci Kaffka Margit Általános Iskola aulája
Önkéntes összefogással újult meg a miskolci Kaffka Margit Általános Iskola aulája
Miskolc
A felújításon egy több mint tízfős csapat dolgozott két napon át társadalmi munkában.