Ugrás a tartalomra

Miskolci „aranyeső” Gyulán

minap.hu
Utoljára módosítva
2021. szeptember 10. péntek 09:39
Az 51. Gyulai Szenior Úszó Országos Bajnokságot augusztus 27-29. között rendezték meg, ahol a borsodi megyeszékhelyet a Miskolci Vízművek Sport Club 12 sportolóval képviselte.

A miskolciak egyéniben 24, váltóban 2 aranyérmet szereztek, melyhez jött még 20 egyéni és 1 váltó ezüst, 8 egyéni és 2 váltóbronz is. A 72 egyesületet felvonultató pontversenyben a Miskolci Vízművek SC a nagyon előkelő 9. helyet érdemelte ki.

 

Eredmények:

Nők:

3. kcs., 50 m hát: 2. Madaras Zsuzsa, 0:38,33 mp. 100 m hát: 2. Madaras Zsuzsa, 1:25,48. 200 m hát: 2. Madaras Zsuzsa, 3:08,14

6. kcs., 50 m hát: 1. Molnár Györgyi, 0:42,65 mp. 50 m mell: 1. Molnár Györgyi, 0:45,15. 50 m gyors: 1. Molnár Györgyi, 0:33,64. 50 m pillangó: 2. Molnár Györgyi, 0:36,49. 100 m mell: 2. Molnár Györgyi, 1:29,72. 200 m pillangó: 2. Molnár Györgyi, 3:33,29. 100 m gyors: 2. Molnár Györgyi, 1:16,01. 200 m vegyes: 2. Molnár Györgyi, 3:12,55. 100 m pillangó: 2. Molnár Györgyi, 1:29,72

10. kcs., 200 m mell: 1. Baranyi Valéria, 4:49,03 perc. 200 m vegyes: 1. Baranyi Valéria 4:38,53. 100 m mell: 2. Baranyi Valéria, 2:17,32. 50 m mell: 2. Baranyi Valéria, 1:02,10

4x50 m gyors, 4. kcs.: 1. Miskolci Vízművek SC (Baranyi Valéria, Madaras Zsuzsa, Molnár Györgyi, Makainé Kun Éva) 2:50,22

4x50 m  vegyes, 4. kcs.: 3. Miskolci Vízművek SC (Baranyi Valéria, Madaras Zsuzsa, Molnár Györgyi, Makainé Kun Éva) 2:53,80

Férfiak:

12. kcs., 400 m gyors: 2. dr. Tóth Antal,  10:25,03. 100 m gyors: 2. Kőszegi Károly, 1:39,32, 3. dr. Tóth Antal, 2:08,95. 200 m hát: 2. Kőszegi Károly, 4:07,77. 100 m hát: 2. Kőszegi Károly, 1:50,80. 50 m hát: 3. Kőszegi Károly, 0:49,63 mp

11. kcs., 50 m gyors: 1. Furuglyás Attila, 0:41,10 mp. 50 m hát: 3. Furuglyás Attila, 0:50,28. 50 m pillangó: 1. Hatvani János, 0:45,96. 100 m pillangó: 1. Hatvani János, 1:43,57 perc.200 m mell: 1. Hatvani János, 3:46,99. 200 m pillangó: 1. Hatvani János, 4:00,03. 50 m mell: 1. Hatvani János, 0:44,76. 100 m gyors: 1. Hatvani János, 1:37,42. 200 m vegyes: 1. Hatvani János, 3:56,90. 100 m mell: 1. Hatvani János, 1:45,70. 200 m gyors: 2. Hatvani János, 3:30,03

8. kcs., 200 m mell: 1. Jurák Árpád, 3:22,72. 200 m vegyes: 1. Jurák Árpád, 3:15,46. 100 m mell: 2. Jurák Árpád, 1:31,45. 100 m pillangó: 3. Jurák Árpád, 1:28,11. 200 m pillangó: 3. Jurák Árpád, 3:30,01. 50 m mell: 3. Jurák Árpád, 0:42,42. 50 m hát: 3. Lénárt György, 0:41,51. 100 m hát: 3. Lénárt György, 1:38,80

5 kcs., 200 m mell: 2. Pásztor Róbert, 3:20,09. 400 m gyors: 2. Pásztor Róbert, 5:43,00

4x50 m vegyes, 5. kcs.: 1. Miskolci Vízművek SC (Lénárt György, Hatvani János, Jurák Árpád, ifj. Furuglyás Attila) 2:28,49

4x50 m gyors, 4. kcs.: 3. Miskolci Vízművek SC (Lénárt György, Jurák Árpád, Pásztor Róbert, ifj. Furuglyás Attila) 2:29,19

4x50 m mix gyors, 5. kcs.: 2. Miskolci Vízművek SC (Furuglyás Attila, Kőszegi Károly, Molnár Györgyi, Madaras Zsuzsa) 2:32,28.

 
 

További hírek

Olvasnivaló

Programok

-
Miskolc és környéke
-
Miskolc és környéke